JAUNĀKIE IERAKSTI

Grupa Leborio: "Varbūt drīz pedofili sāks cīnīties par savām tiesībām?"

Leborio 03.09.2015. 18:00
Kamēr Latviju pāršalc viens pedofilijas skandāls pēc otra, aktīvā pašmāju grupa "Leborio" izlēmusi ar dziesmu mesties diskusiju virpulī, izdodot skaudru skaņdarbu par to, ko, viņuprāt, vajadzētu darīt ar pedofiliem.

Dziesma "Pedofilus pakārt" būs dzirdama "Leborio" debijas EP, ko plānots izdot šī gada rudenī. Apsverot jaunākos notikumus, apvienība ir izlēmusi savus fanus ar tematisko singlu iepriecināt jau ātrāk.

Savos sociālajos tīklos "Leborio" ir pauduši ļoti emocionālu uzsaukumu:

"Mēs nespējam vienkārši sēdēt sasodītā internetā un lasīt šo visu, un turpināt smaidīt apzinoties, labi, ka ar mums tā nav noticis. (Protams, būs neskaitāmi cilvēki kas šo izlasīs un vienkārši pakasīs ausi.) Un šis viss ir tikai internetā, šim visam aiz muguras gan jau notiek ,ui, ku daudz šādu noziegumu.

Tas ir par traku, pēc ziņu avotiem spriežot, tas liecina ka tas ir aizgājis pārāk tālu! Gluži vai kā normāli. Homoseksuāļi cīnās par savām tiesībām, tas un tas cīnās par savām tiesībām, varbūt drīz pedofili sāks cīnīties par savām tiesībām?"

Pilnu paziņojumu lasi grupas facebook lapā.

Lasi vēl

Komentāri

Tas ir nopietni??? Lohi pilnīgākie grupa
don't hate just skate
andris lohs 04.09.2015. 14:49
sk8 or die
Pedofili mīzali jau vien ir
sk8er4life 06.09.2015. 16:39
skeita kluuubs!
emocionāls uzsaukums..asaraņa nobira
pasaka kā ir, dziesma laba
ķieģelis 07.09.2015. 20:51
retarded af

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.