JAUNĀKIE IERAKSTI

Grupa Indygo izdod albumu Stars CD formātā

Indygo 04.12.2015. 10:14
Indygo izdevusi savu jaunāko albumu "Stars" CD formātā. Tajā pirmoreiz grupas trīspadsmit gadu pastāvēšanas laikā iekļauti skaņdarbi tikai latviešu valodā.

Albums "Stars", kurā iekļautas astoņas dziesmas, radīts, grupas dalībniekiem dzīvojot un saspēlējoties radošajā nometnē meža ielokā esošā mājā pie Rojas. Savukārt tur radītais muzikālais materiāls ierakstīts un miksēts studijā "Sound Division", turpinot jau iepriekšējā albuma "Decoy" tapšanas laikā izveidojušos sadarbību ar skaņu inženieri Gati Zaķi. Albums pabeigts ASV studijā "New Alliance East".

Diska vāciņa noformējuma autors ir Amsterdamā dzīvojošais grafikas dizainers Germans Ermičs, kas radījis minimālistisku, elegantu un estētisku albuma vizuālo risinājumu.

Grupas INDYGO sastāvā jau kopš pirmsākumiem ir Mārtiņš Vaters (balss, ģitāra) un Jānis Volkinšteins (ģitāra), savukārt vēlāk apvienībai pievienojušies Miks Riekstiņš (bungas) un Mārtiņš Leja (basģitāra).

Albumu "Stars" iespējams iegādāties pie grupas dalībniekiem, mūzikas veikalā "Randoms" (Kaļķu ielā 4, Rīgā), vīna bārā "Vieta" (Kr. Valdemāra 61, Rīgā), kā arī digitālā formātā interneta vietnē bandcamp.com.

Lasi vēl

Komentāri

Cilvēks no malas. 05.12.2015. 04:00
Bēglis manā skatījumā ir hits, ļoti patīk, domāju ka albums ir izdevies, arī patīkams grunge piesitiens, atliek iegādāties, fantastiski! Patīk. Paldies!
menedžeris Sračš 05.12.2015. 11:52
Mans dīvānā pirdēja koments:
+ Vokāls feins, instrumenti arī noslīpēti, brīžiem rodas psihodeliska ala Nīla Janga noskaņa, kas ir forši.
- Kopgaršā - visai prognozējami un pelēcīgi. Jaunu elpu, kungi!
velviens pirdejs 11.12.2015. 15:33
Materiāls ļoti labs, melodisks un pārdomāts... saprotu to ''raw'' pieeju, bet manām ausīm konkrētais masters izklausās pēc sūdīga demo.. bungas un balss ir labas... bet nu parejie strumi... aaaa.. žēl

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.