JAUNĀKIE IERAKSTI

Grupa Future Jets izdod mazalbumu Mindsetter

Future Jets 21.11.2018. 11:00
Ar mazalbumu "Mindsetter" sevi piesaka grupa "Future Jets" un aicina uz albuma prezentāciju 1. decembrī krogā "Aptieka".

"Mindsetter" ir grupas pirmo ierakstu mazalbums, kas tapis laika posmā no 2017. gada nogales līdz 2018. gada septembrim, mēģinājumu studijā ierakstoties pašu spēkiem. "Mazalbuma tituldziesma “Mindsetter” ir par ticību visumam un domu enerģijas sūtīšanu tajā. Savukārt EP dzirdamās pārējās dziesmas ir par gaisīgākiem tematiem – vietu, kur grupa raksta mūziku, par dzērieniem, sievietēm un mīlēšanos," stāsta grupas pārstāvji.

Ieraksts tapis pašu spēkiem Ādmiņu ielā, mikss tika uzticēts Kārlim Šteinmanim no "Unity Audio", bet dziesmas masteringu veica Fabians Tormins "Plätlin Mastering" studijā Vācijā. Albuma vizuālais noformējums tapis sadarbībā ar mākslinieku Marcelo Monreal no Brazīlijas, par apstrādi rūpējās Raivo Balodis, bet modele ir Liene Sebre.

No 21. novembra ieraksts klausāms un pieejams bezmaksas lejupielādei grupas Bandcamp profilā, bet decembrī tas būs pieejams arī straumēšanas servisos iTunes, Spotify, Deezer un citos.

Albuma prezentācija notiks 1. decembrī Vecrīgas krogā "Aptieka". Pasākumu papildinās grupas draugi – "DCH".

Grupa “Future Jets” ir no Rīgas un izpilda rokmūziku mūsdienīgā skanējumā. Tās sastāvā ir mūziķi, kas pieredzi guvuši grupās "Parara", "Harta", "Oghre", "Omerta" un citās.

Lasi vēl

Komentāri

Ja nebūtu Oghre dalībnieku, tad būtu 7/10
Ar šito sūda bandcamp gan varētu izbeigt, ielieciet spotify un jūtūbā, lai var normāli klausīties. ????
Vispār jau tur nav neviena Oghre dalībnieka.
FJ basists ja nemaldos spēlēja sākotnējā Oghres sastāvā.
Piekrītu.
to lol un to lol 23.11.2018. 14:51
Spotify kvalitāte sūkā līdz tu nenopērc premium, tā kā NĒĒ!
Tev, protams, ir pietiekami laba skaņas tehnika un ausis, lai dzirdētu atšķirību... Un labāk samaksāt sešus ērikus nekā ciest to ateju, kas ir bandcamp interfeiss
Kāda ir tava problēma ar bandcamp izskaidro man lūdzu? Tā ir vienīgā kaut cik sakarīgā platforma jaunām grupām, kur var šērot mūziku kaut cik normālā kvalitātē par brīvu. Bezmaksas spotify ir 160 kbps, Bandcamp ir 128 kbps, bet ar opciju, kā Future Jets to ir izdarījuši, lejuplādēt dziesmas bez maksas un iegūt dziesmas pilnā kvalitātē, pat FLAC.
Un, ja tu esi tāds daunis, sorri, ka nejūti atšķirību, tas nenozīmē, ka visiem patīk klausīties mūziku, kas skan kā caur burku un ne visiem ir tie seši eiro, ko samaksāt.
Nerunājot par to, ka tas var teikt ir vienīgais veids kā kaut cik nopelnīt uz digitālajām relīzēm mazajām grupām.
Ja ir apgrūtinājums un naudas trūkums, lai straumētu par mobilajiem datiem tiešsaistē no Bandcamp - lūdzu, izvēlies kvalitāti un lejupielādē ierakstu savā ierīcē, esot Wifi datu savienojumā!
Mums kā grupai ir absolūti loģiski un izdevīgāk to vispirms ievietot Bandcamp, par velti un, ja kāds vēlas - to var arī iegādāties par sev pieņemamu cenu.
Tikmēr, no Spotify, Itunes un citiem ienākumus gūt var tikai tie, kas izdod popmūziku un, kuru preses relīzes publicē arī citi mediji, ne tikai uzticamais alternative.lv. Mūsu gadījumā, šis bija vienīgais medijs, kas to izdarīja.
Pie tam, Spotify un citu straumēšanas servisu kvalitāte no Bandcamp atšķiras ar to, ka tiek izmantoti dažādi kompresijas varianti. To arī esam ņēmuši vērā.
Un kā norādīts preses relīzē - citos servisos EP būs pieejams Decembrī.
Miers ghetto.
no Eda velnā ausī 23.11.2018. 16:46
Paldies un miers ghetto, foršs ep džeki!
Es arī tevi par dauni nosauktu, jo tu acīmredzot nespēj vai negribi lasīt, bet esmu pieklājīgs un vnk atkārtošu - bancdcamp interfeiss ir ateja + spotify ir ērtāks, visa mūzika ir vienuviet, viens un tas pats pleijeris datoram un telefonam, nav jākačā dziesmas iepriekš utt. Un galu galā, 99% no mūzikas, kuru es klausos BC vnk nav. Tev ir nauda labai skaņas sistēmai, bet nav 6 ēriki? Interesanti.
Edi ir tak daudz mazi neatkarīgi mediji, kuriem var nosūtīt relīzes, daudzi spotify playlisti, kur vari iesūtīt savu mūziku, forumi, reddits utt.
Bet labi, pohuj, veiksmīgu relīzi!
Sorrī pa to lamāšanos, neņem personiski, bet nu atšķirību var just arī pat uz lētā gala sony austiņām vai spīkeriem. Saprotu Tavu domu, bet nu kāda bija jēga tavam pirmajam komentāram? Nerunāju par sevi šajā gadījumā, ka nevaru atļauties, man ir gan spotify, gan labas bang olufsen tumbas, un arī ne par Tevi, esam daudzi un kādam šī bandcamp relīze var būt saistošāka nekā tas pats spotify. Starpcitu tekstā ir minēts, ka decembrī būs iekš spotify, pagaidi nedēļu!
Labi miers un dievs, foršu tev un visiem vakaru.. es off!
Bandcamp ir labāks par spotify.
Spotifdy ir mēsls.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.