JAUNĀKIE IERAKSTI

Grupa Doni Tondo piedāvā debijas albumu

Alternative.lv 04.03.2021. 12:51
Ceturtdien, 4. martā, klajā nācis pašmāju instrumentālā trio “Doni Tondo” debijas minialbums, kas sastāv no piecām dziesmām.

Kaut arī grupas pirmsākumi ir meklējami jau 2015. gadā, šis ir pirmais studijas veikums, ar ko nākuši klajā “Doni Tondo”. Līdz šim grupu ir bijis iespējams klausīties vien koncertos un to ierakstos. Pie koncertu sajūtas instrumentālais trio konceptuāli pieturas arī debijas albumā, to studijā veidojot agrīnās rokmūzikas tradīcijās – ieskaņojot visus instrumentus vienlaicīgi.

Albumā ir iekļautas piecas dziesmas: “Radiola”, “Āfrikas bankas”, “Jauns zirgs”, “Augsne”, kā arī albuma tituldziesma “Bardo”. 

“Spēlēt instrumentālo mūziku ir daudz citādāk, jo savu stāstu nevari izstāstīt tiešā veidā ar vārdiem, ļaujot pašam kompozīciju piedzīvot no jauna katru reizi to spēlējot.” stāsta grupas ģitārists Raimonds. “Dziesma Bardo saistīta ar kāda cilvēka nāvi un viņa pārdzimšanu. Parādība, kas gluži kā ikdienas rutīna nedaudz nogurdina, iedvesmo un dzen mūs uz priekšu. Atkārtojumi veido citādu dinamiku un atstāj atšķirīgu emocionālu piedzīvojumu.” Savs stāsts ir katrai no albuma dziesmām, taču tos grupa vismaz pagaidām atstāj katra klausītāja interpretācijā.

Ieraksts tika veikts jau 2019. gadā, savukārt apstrādi un sagatavošanu publicēšanai grupa pilnībā veikusi pašu spēkiem. “Doni Tondo” sastāvu veido Raimonds Gusarevs, bundzinieks Jānis Sildniks, kā arī basģitārists Miķelis Pirksts.

Ieraksts pieejams “Spotify” un citos straumēšanas servisos, kā arī grupas “YouTube” profilā.

 

Lasi vēl

Komentāri

Lūdzu ielieciet bandcamp arī + salabojiet cenu Live ierakstam no Cēsīm. Paldies
Apartipigipopo 12.03.2021. 23:20
Riktīgs nepiradināts mustangs, kurš auļo kaņepju laukā
Foršs albums! Ļoti kruta skaņa!
Kkā baigi modē instrumentāļi pēdējā laikā. Poblēma tāda ka lielākā daļa šo grupu skan diezgan sausi. Arī šiem tāpat liekas...
..nevis modē, bet tiešām labu vokālistu ir grūti atrast.
man parasti patīk power trio roka instrumentāļi, bet tikai tad, ja viņiem ir sava spēcīga garša. šis vismaz priekš manis ir pārāk default rock music. protams, kvalitatīvi iespēlēts un tā, taču nepamet tāda been there, done that juška.
Njā, instrumentāļus rakstīt ir hella grūti, lielais vairums skan pēc nepabeigtiem demo

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.