JAUNĀKIE IERAKSTI

Grupa “Colt” aicina uz albuma prezentāciju

Colt 29.04.2014. 15:28
Piektdienā, 2. maijā, grupa “Colt” klubā “Melnā Piektdiena” pirmo reizi pilnā apjomā atskaņos dziesmas no jaunā albuma “Tu jau zini, kas būs…”.

“Colt” ir Latvijas muzikālajā ainavā šobrīd visiecienītākā hārdroka grupa, kuru kādreizējais “Opus Pro” soloģitārists Harijs Zariņš dibināja 2010. gadā, piesaistot “dzelzs rīkli” Ati Ieviņu, otru ģitāristu Rolandu Majoru, kā arī Tomu Veismani un Kasparu Pļavnieku ritma sekcijā. Popularitāti grupa strauji ieguva jau nākamajā gadā, laižot klajā albumu “Sapņi lido debesīs”. Grupa dzied latviski, un — kā ikviens to jau būs pamanījis — “Colt” dziesmas bieži ir ar patriotisku un tautisku ievirzi, šādā veidā kaut nedaudz aizlāpot to robu, kurš Latvijā izveidojies līdz ar “Līvu” darbības izbeigšanos. Debijas albums ar savām 17 dziesmām nokļuva starp Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvas pretendentiem nominācijā par labāko rokmūzikas albumu. Vai ar jauno ierakstu “Colt” izdosies pārspēt kritiķu un klausītāju augsti novērtēto debiju? To pirmoreiz redzēsim un dzirdēsim lielkoncertā jau šajā piektdienā!

Radiostacijās biežāk skanējušie “Colt” skaņdarbi ir “Neļauj aiziet man”, debijnieka tituldziesma “Sapņi lido debesīs”, “Par Latviju!”, “Lietus serenāde”, kā arī “Ugunsdzēsējs” (veltīta nesen iedibinātajai Ugunsdzēsēju un glābēju dienai, kas tiek atzīmēta 17. maijā) un “Metāla zirgs”. Grupa līdz šim sadarbojusies ar stilistiski plašas amplitūdas māksliniekiem: ir uzstājusies kopā ar Sjūziju Kvatro, krievu veterāniem “Arija”, arīdzan šovā “Pink Floyd — Off the Wall” un ar veterāniem “Slade”, bet ģeogrāfiski “Colt” koncertētdami ceļojuši no Sanktpēterburgas līdz pat Afganistānai.

Koncerta sākums piektdien “Melnajā Piektdienā”, Brīvības ielā 193c, no 21:00 (klubs vaļā stundu ātrāk), biļetes iepriekšpārdošanā ticketshop.lv — 5 eiro (jāņem vērā: koncerta dienā tās maksās vairāk!).

Biļetes: https://www.ticketshop.lv/site/events/view/1016

Lasi vēl

Komentāri

http://www.google.lv/search?q=nine+inch+nails&prmd=ivnsl&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=Q6ZfU9yKG-es4AS3kYFw&ved=0CAYQ_AUoAQ#i=13
http://www.billboard.com/files/styles/promo_650/public/media/nine-inch-nails-2013-650-430.jpg

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.