JAUNĀKIE IERAKSTI

Grupa Bibliotēka izdod singlu „Projām”

Bibliotēka 03.02.2015. 09:44
Jaunā latviešu rokgrupa „Bibliotēka,” tiecoties iekarot mūzikas klausītāju sirdis, nāk klajā ar savu jaunāko singlu „Projām.”

Dziesmā izmantotās lirikas autors ir grupas vokālists Matīss Marcinkevičš, bet mūzikas autors – grupas solo ģitārists Deivids Tenis.

„Bibliotēkas” sastāvs sāka veidoties 2010. gadā, kad tās basģitārists Pēteris Kotāns un solo ģitārists Deivids Tenis izveidoja savu pirmo apvienību „PuseGrupas.” Pēc diviem gadiem, meklējot īsto stilu un sastāvu, tika atrasta bundziniece - Elīna Zeiliņa un vokālists ar kuriem izveidojās īstas grupas saikne, kas līdz šodienai tos vieno stilā un domāšanā.

Grupa plāno nākotnē ierakstīt savu pirmo EP, jeb minialbumu, kurā tiks apkopotas tikai to labākās dziesmas, kā arī paša minialbuma prezentāciju, iekļaujot arī dažus pagātnē izdotos singlus.

Grupas „Bibliotēka,” jaunākais singls „Projām,” ir balstīts uz vokālista Matīsa Marcinkeviča ceļojumu uz Andu kalniem, kurā tika pavadīts ilgs laiks dzīvojot teltī, šķērsojot lielus attālumus ar kājām un pārvarot savas iekšējās bailes par nespēju turpināt. Kādam tā liksies motivējoša, citam – drūma. Kā jau grupa minēja, atrodoties Latvijas Radio 5 ēterā, katrs savu dziesmas domu interpretē kā vēlās, jo tikai tā tiks veicināts individuāls emociju uzplūdums.

Lasi vēl

Komentāri

Sisters of mercy?
Eu, bet toč Sisters of Mercy :D

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.