JAUNĀKIE IERAKSTI

Grupa Backflow izdod albumu Permanent Issues

Backflow 10.02.2016. 11:34
Pašmāju rokgrupa Backflow piedāvā klausītājiem savu otro studijas albumu "Permanent Issues".

Pēc grupas Backflow pirmā albuma Love&Peace (Milestība un Miers) iznākšanas 2008.gadā, kam sekoja 2 gadu aktīva koncertēšana, grupa atkal gāja studijā 2010.gadā ar mērķi ierakstīt pamatidejas nākamajam albumam.

Darbu pie albuma grupa turpināja savā privatstudijā, bet diemžēl dažādu apstākļu un sakritību rezultātā tas netika pabeigts.
Pēc 4 gadu pārtraukuma grupa Backflow vairs aktīvi nesniedz koncertus, bet atgriežas pie daļēji ierakstīta materiāla, lai novestu to līdz klausītajiem. Tiek ierakstītas vokālas partijas, dziesmu aranžējumi, iztrūkstošas ģitāras un perkusijas. Rezultātā ir tapis jauns albums – Permanent Issues (Nemainīgas problēmas).

Albuma straumēšana sākot ar 10.februāra ir eksklūzīvi pieejama mūzikas internetservisā Deezer, kam pēc nedēļas (17. februārī), sekos albuma iznākšana arī visos pārējos vadošajos internet mūzikas veikalos: Spotify, iTunes, Amazon utt..

Vairāk informācijas par albumu un tā iegādi var atrast grupas Facebook lapā.

Lasi vēl

Komentāri

OOOO JAAAA!!! BACKFLOW VAJAG ATPAKAĻ UZ SKATUVES!!!
Jautājums 10.02.2016. 18:16
Beidzot! Nedalīts prieks!
Nušturburgs Lībāns 10.02.2016. 18:19
Eu, cik maksā? Gribu disku.
realrockergirl 10.02.2016. 20:04
Love this new tune! Had me headbanging immediately! Ļoti forši!!!
Kāda jēga no visām šīm garlaikojošajām grupām? Šitie pie tam garlaiko jau kādus 20 gadus no vietas. Pilnīgs lol
Hmm. Varbūt, ka s var pateikt kuras ir tas grupas, kuras negarlaiko? Tas droši vien ir kaut kas super duper :), ko neviens cits bez tevis nezin, bet visi baigi gribētu uzzināt :)
S tu labāk ej metināt alumīniju
Time is now ...
S klausàs savu viena eksemplàra cd-pirdienus savus
Nušturburgs Lībāns 17.02.2016. 20:10
Eu, izskatās, ka esmu iemīlējies!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.