JAUNĀKIE IERAKSTI

Grupa Ambrosia publicē diskogrāfiju

Alternative.lv 30.03.2016. 12:29
Pašmāju hardcore apvienība Ambrosia internetā publicējusi visus līdz šim izdotos ierakstus.

Vietnē Bandcamp viena no Latvijas hardcore skatuves spožākajām grupām publicējusi laikā posmā no 2005. līdz 2011. gadam tapušos un izdotos ierakstus. Diskogrāfijā atrodamas tādas labi pazīstamas dziesmas kā "Protests Nav Liegts", "Kapitāliskā Utopija", "Nē Paldies", koverversija Hope Dies Last dziesmai "Truth Hurts" kā arī daudzas citas. Visu albumu iespējams lejupielādēt šeit!

Pēdējo reizi Ambrosia uzstājās 2014. gada Smiltenes festivālā "Rupjmaize". Uz jautājumu, vai grupai gaidāmi kādi koncerti, bundzinieks Miks Riekstiņš portālam alternative.lv atbild konkrēti: "Koncerts...tas bija jau. Vai būs vēl? Diez vai. Ir jāiet uz priekšu. Varbūt vecuma marazms un uzspēlēs kā Aurora."

Jāņa Andersona intervija ar grupu pirms festivāla "Rupjmaize' lasāma šeit: Ambrosia: Visi lai brauc un skatās, kādi nu i veci palikuši…
Lasi vēl

Komentāri

paldies \m/
Atceros pēdējo uzstāšanos, varēja just, ka pēdējā. Spēcīgi gājis.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.