JAUNĀKIE IERAKSTI

Glamroka apvienība Kiss Of The Dolls prezentē otro albumu

alternative.lv/ KotD 31.08.2012. 00:05
Pašmāju Glamrock grupa Kiss Of The Dolls klajā laidusi savu otro albumu "I Wanna Be", kura ienākumus kolektīvs dzelžaini izlēmis ziedot bērnu slimnīcai.
"Kad sensenos laikos vairāku republikānisko un starptautiskā konkursu laureāts, pianists ar Latvijas Filharmonijas stipendiāta karjeru publikai visai negaidīti pameta mūzikas dzīvi, par vienu no dotās rīcības galvenajiem iemesliem kalpoja tieši mūsu zemītes šovbiznesa vides "mafioziskums" visās liekulības, skaudības un citās nepievilcīgajās izpausmēs," savos sociālajos tīklos informē grupas pārstāvji.
 
"Tomēr pirms trim gadiem viņš atgriezās uz skatuves, Latvijā tik retā žanra glamroka paša radītajā kolektīvā Kiss Of The Dolls."
 
Protams, arī šajā gadsimtā mūziķu vidē netrūkst intrigu, tāpēc, lai bēgtu kā no uguns vismaz no "komercijas" savā nosacītajā mākslā, KotD kolektīvs ir dzelžaini izlēmis visus savus naudas ienākumus no sava jaunā CD albuma "I Wanna BE" realizācijas atdot Republikas Bērnu Slimnīcai. Grupa sola, ka albuma stilistika būs ļoti dažāda, lai tā simpatizētu gan smagākas, gan vieglākas mūzikas cienītājiem. 
 
 
Minētais albums ir tapis šobrīd esošajā un jau pasen nemainīgajā grupas kvarteta sastāvā, piedaloties dziedātājiem Lolijai un Fēliksam Ķiģelim, to rakstot Gintam Lundbergam (Mēmais), savukārt masterējot Somijas studijā astiastudio.fi.
 
Albuma prezentēšanai grupa ir izvēlējās pirmo septembri, jeb kā paši apgalvo - Latvijas nākotnes, jaunatnes dienu.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.