JAUNĀKIE IERAKSTI

Ghettozloba jautā - kā tas var būt?

Ghettozloba 07.09.2016. 14:30
Grupa Ghettozloba piedāvā klausītājiem jaunu skaņdarbu "Kā tas var būt"

Grupa "Ghettozloba" laiž klajā jaunu skaņdarbu ar nosaukumu un reizē arī jautājumu - "Kā tas var būt", kurā pauž savu nostāju par procesiem sabiedrībā, par ļaužu rīcību un attieksmi vienam pret otru, pret apkārtējo vidi. Kādēļ, būdami neizpratnē par dažādiem notikumiem un pieredzēto, uzdodam viens otram jautājumu - kā tas var būt..!? Kā ir iespējams, ka cilvēki tik bieži paiet garām, novēršas viens no otra, kā arī hierarhiski pārvērtē sevi, savu vietu un lomu - to reizēm ir tik grūti izskaidrot. Vēlme stāvēt tam visam pāri arī ir galvenais motīvs, kas izskan ar pēdējiem akordiem - to mūsu prāti nekad neņems pretī, to mūsu sirdis neielaidīs iekšā!

"Kā tas var būt" ir kā pāreja starp iepriekšējo, 2014.gadā izdoto albumu "Pamats sirdsmieram" un grupas jauno materiālu, pamazām ieskicējot nākamā albuma aprises.

Ieraksts tapis 2016.gada augusta sākumā, studijā KS Records, Kārļa Šteinmaņa virsvadībā. Video veidojis Kristaps Danevičs.

Drīzumā dziesma būs atrodama arī grupas Bandcamp, Soundcloud, Spotify, Deezer un iTunes profilos!

Lasi vēl

Komentāri

Katamarans 07.09.2016. 14:40
O! Labs! Prieks dzirdēt no Zlobas kaut ko jaunu.
Zvejnieks 07.09.2016. 14:49
Vokāli nogalināja dziesmu, bet instrumentāli gan ir patīkami
Ļoti forši, prieks! Kvalitāte laba un pret vokāliem nav nekādu iebildumu. Ja man būtu jāpasaka kaut kas kritisks, tad droši vien ķertos pie vārda "banāls", runājot par vēstījumu, bet šajā gadījumā gribas tikai uzsvaru uz labo. Vēlreiz – ļoti forši, prieks!
Ir labi
Ļoti labs sniegums! Jūtams spēks vokālā, patīk izdziedātās frāzes. Arī instrumentāli patīkamas saspēles. Ko lai saka, spēcīgs gabals!
Vēl tikai Hartai atliek latviski dziedāt un mums ir priekšā konči, kuros dod iekšā! Laaabs
Dzīve jau vispār tāda banāla štelle vien ir! :)

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.