JAUNĀKIE IERAKSTI

Gas Of Latvia izdos jaunu albumu Swan Lake

Gas Of Latvia 08.12.2015. 15:40
10. decembrī mūzikas klubā “Nabaklab" elektroniskās mūzikas projekts "Gas Of Latvia" ar koncertu svinēs atvēršanas svētkus jaunākajam albumam “Swan Lake”.

“Swan Lake” ir dziesmu albums ar Marta Pujāta, Andra Žebera un Annas Fomas dzeju. Tā ierakstos kopā ar Andri Indānu piedalās Anna Ķirse (balss, taustiņi) un Undīne Balode (čells). Albums ar pārtraukumiem tapis no 2011. Gada Gassound studijā, Rīgā, kā arī izbraukuma sesijās Medņu Rubeņu Pienotavā un brīvdienu mājā Susēja, kurā notiek kamermūzikas festivāls “Sansusi”. Albuma vizuālā noformējuma autore ir Zane Zelmane, tajā redzami NLO, kurus viņa nofotografēja pēc "Gas Of Latvia" koncerta Jumpravā, šī gada septembrī.

Līdz šim no “Swan Lake” jau izskanējuši tādi singli kā “Labdien, mans nezināmais draugs!”, “Līmlentas”, “Sala”, “1000 Tongues”, visu jauno albumu var noklausīties https://gasoflatvia.bandcamp.com. Tāpat šajā vietnē var noklausīties arī citus GOL albumus, kopš “Gas Of Latvia” izveidošanas 1997. gadā dažādos formātos ir izdoti ap 15 albumi. Skaniski tuvākie “Swan Lake” ir “Melancholic Walse” (2001), “SEX”(2003) un “Compressor” (2012).

Albumu izdod NABA MUSIC / MELO RECORDS, tas būs pieejams gan digitālā formātā - projekta bandcamp.com profilā, gan taustāmā - CD formātā. Mūzikas izdevniecība tika izveidota 2001. gadā Rīgā kā viens no Radio NABA projektiem, šobrīd izdevusi teju 50 mūzikas albumus, dzejas diskus un multimediālus ierakstus.

Albuma atvēršana notiks klubā "Nabaklab" 10. decembrī plkst 21:00. Tajā spēlēs tumšā ambient meistars AON, "Gas Of Latvia" (Andris Indāns, Anna Ķirse, Undīne Balode) un dj Skaida. Sekot līdzi albuma atvēršanas svētku aktualitātēm ikviens var mediju platformā Facebook.com.

Lasi vēl

Komentāri

Ehh, biju cerējis ka albūms būs ambientāks.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.