JAUNĀKIE IERAKSTI

Gapoljeri izdod pirmo pabeigto singlu "Muskuļu ārija"

Gapoljeri 27.08.2014. 11:53
Jauno aktieru un viņu draugu muzikālā apvienība "Gapoljeri" nodod klausītājiem grupas pastāvēšanas vēsturē pirmo oficiālo singlu "Fetaki" jeb "Muskuļu ārija" no 2018. gadā gaidāmā debijas albuma.

Gapoljeru sastāvā ir pieci skaisti vārdi- Artis, Kristians, Māris, Normunds un Normans. "Muskuļu ārijas" sakarā grupa pateicas Tomam un Česlavam!

Gapoljeru pirmsākumi meklējami kādā Rīgas komunālajā dzīvoklī 2009. gada nogalē. Studiju laika bohēmas iedīgļi, virtuve, divi aktierstudenti un ģitārists- viens spēlē , otrs "betonē" ( gudri sakot - ļaujas brīvās apziņas plūsmai)… Līdz brīdim, kad virtuves karstumā kāds šādu improvizāciju piefiksē digitālājā skaņas ierakstmašīnā. Tā dzimst virtuves kabarē apvienība ar skanīgo vārdu “Gapoljeri” (kas citā sakarā arī Googlē nav atrodams).

Tuvākie Gapoljeru koncerti:

30.08.2014. "Ezīšfests" Rīgā, Palasta ielā 9 plkst. 23:00
06.09.2014. "Baltā nakts" Rīgā, Vidzemes tirgū plkst. 00:15


Jauno singlu iespējams iegūt dāvanā, piesakoties Gapo Meilam: http://ej.uz/gapomeils

Visas aktuālās soc. tīklu saites apkopotas šeit: http://gapoljeri.lv/

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.