JAUNĀKIE IERAKSTI

Gapoljeri izdod dziesmu Zivis un aicina uz albuma prezentāciju

Gapoljeri 08.11.2016. 14:44
Virtuves kabarē apvienība “Gapoljeri” piedāvā pirmo singlu "Zivis" no 2. decembrī gaidāmā debijas albuma "Best OFF".

Gaidāmajā albumā “Best OFF” iekļautās kompozīcijas ir tik pat dažādas kā paši grupas dalībnieki - īsi, gari, ironiski, romantiski, latviski un krieviski, nedaudz arī angliski.

Gapoljeri saviem klausītājiem bija publiski solijuši izdot albumu 2018. gadā, bet, kā jau ierasts, solīts makā nekrīt! Jau 2016. gada 2. decembrī klubā “Melnā piektdiena” norisināsies “Gapoljeri” debijas albuma “Best OFF” prezentācijas koncerts/tracis kopā ar apvienības ilggadējo draugu komiķi Rūdolfu Kugrēnu un īpašajiem viesiem "Kapelmeistars GROUP".  Ieeja pasākumā no plkst. 20:00, maksa 3 Eur.

Dziesma “Zivis” ir veltījums visiem, kam tuva makšķerēšana un visām, kam tuvi makšķernieki. “Un atceries, savu zivi nedzird! Makšķerē atbildīgi!” Uzsver apvienības vokāli-garīgais līderis Kristians Kareļins.

Virtuves kabarē apvienība “Gapoljeri” ir muzikāli noskaņoti teatrāļi, kuru sastāvu veido aktieri un dažādu Latvijas teātru darbinieki- Kristians Kareļins (vokāls), Artis Drozdovs (basģitāra), Normans Bārbals (bungas), Māris Kurtiņš (ģitāra) un Normunds Zālamans (ģitāra). Gapoljeri katrreiz iepriecina skatītājus ar īpašu šova programmu, skatuves tērpiem, neizsīkstošiem pārsteigumiem un oriģināldziesmām par aktuālām sadzīves tēmām.

“Gapoljeru” pirmsākumi meklējami 2009. gada nogalē kādā Rīgas komunālā dzīvokļa virtuvē. Plašāku atpazīstamību apvienība ieguva piedaloties festivālā "Bildes 2010" un teātra gada balvas apbalvošanas ceremonijā "Spēlmaņu nakts 2010". 2014. gada rudenī “Gapoljeri” nodeva klausītājiem grupas pastāvēšanas vēsturē pirmo oficiālo singlu “Fetaki” jeb “Muskuļu ārija”. Savas pastāvēšanas laikā "Gapoljeri" uzstājušies gandrīz visos klubos, festivālos, "Eirodziesma 2014" atlasē kā viesi, kultūras vasarnīcā ‘’Esplanāde 2014’’, radījuši mūsdienu kultūras foruma"Baltā nakts" himnu... Patiesībā, ko tik viņi nav darījuši...

 

Lasi vēl

Komentāri

totāla huiņa
jā,,sviestaina dziesma kaut kāda.
īsta huiņa

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.