JAUNĀKIE IERAKSTI

Frailty izdod albumu Tumši ūdeņi

Frailty 04.11.2020. 09:47
Pašmāju smagās mūzikas apvienība „Frailty” pēc ilgstoša darba klausītājiem piedāvā savu ceturto pilno studijas albumu "Tumši ūdeņi". Pirmo reizi grupas karjerā albums ticis ierakstīts latviešu valodā.

Albumā "Tumši ūdeņi" ir septiņas kompozīcijas. Tās stāsta par tumšām priekšnojautām, svarīgiem un sarežģītiem notikumiem pasaules vēsturē, iekšējiem pārdzīvojumiem un eksistenciālām bailēm, kā arī pieskaras latviešu mitoloģiskajiem priekšstatiem.

Frailty” norāda, ka ideja ierakstīt albumu latviski tikusi plānota jau sen. Izvēle par labu latviešu valodai metālmūzikai ierastās angļu valodas vietā saistāma ar grupas vēlēšanos izcelt savu latvisko identitāti un runāt par savas daiļrades tradicionālo tematiku savā dzimtajā valodā

Tapis arī oficiālais videoklips vienai no albuma dziesmām "Es degu". Klipa autors ir grupas ģitārists Jēkabs Vilkārsis.

Albums "Tumši ūdeņi" ticis ierakstīts ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu 2020. gadā. To izdevusi pati grupa ar pašmāju ierakstu leibla "Zobens un Lemess" atbalstu.

"Tumši ūdeņi"  klausītājiem pieejams lielākajos mūzikas straumēšanas servisos un „Frailty” bandcamp.com lapā.

 

 

 

 

Lasi vēl

Komentāri

Latviešu Enslaved, labi spēlē

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.