JAUNĀKIE IERAKSTI

Folkmetāla grupa Varang Nord izdod debijas albumu

Varang Nord 27.11.2014. 15:52
Pašmāju folkmetāla apvienība Varang Nord izdod debijas albumu „Fire of the North”.

Grupa Varang Nord tika dibināta 2004. gadā zem nosaukuma Balaguri. Pēc vairākiem koncertiem 2007. gadā viņi ierakstīja savu pirmo albumu „Velikaja Rusj”, un 2008. gadā – „Zimneje sonce” . Grupa turpināja darboties līdz 2009. gadam, kad tās dalībnieki nolēma izdarīt pārtraukumu. Pārtraukums ilga līdz 2014. gadam, kad, mazliet izmainot dalībnieku sastāvu, viņi atgriezās zem nosaukuma Varang Nord, tajā paša 2014. gadā ierakstot savu debijas albumu „Fire of the North”.

Paši būdami no Latvijas, Varang Nord uzskata, ka mūs ar kaimiņvalstīm vieno Ziemeļu tautu kultūra, kura arī iedvesmo grupas stilu. Grupas dziesmu teksti vēsta gan par Ziemeļnieku mitoloģiju (Wild Hunt, Fires of the North), gan par bārgiem sirotājiem (Sacrifice to the Old Gods, Blood for Blood), gan (kā gan to var neminēt) par dažu labu alus kausu (As Men Poured Ale).

Mūzikas stila ziņā Varang Nord iedvesmojas no tādām grupām kā Amon Amarth un Skyforger, mēginādami arī izkopt pašiem savu stilu, pievienojot skanējumam akordeonu.

Pats ieraksts tapa pašu spēkiem, izmantojot grupas drauga Alekseja Prokofjeva studiju, kā arī viņš izpalīdzēja ar vokālu, un viņa spēkavīra balsi var dzīrdēt Blood for Blood piedziedājumā.

Kaut gan katram Varang Nord dalībniekam ir dažāda mūzikālā pieredze, šis debijas albūms viņus visus vienoja zem viena folkmetāla jumta.

Dalībnieki:
Max „Wolf” – ģitāra/vokāls
Artjoms – bass
Ļena –akordeons
Yaroslavs „Sokol” - ģitāra

Lasi vēl

Komentāri

Labi, ka ir ko paklausīties :D:D:D

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.