JAUNĀKIE IERAKSTI

„Evestus” izdod provokatīvu video un bezmaksas albumu

Evestus 12.09.2014. 16:23
Industrial/rock projekts no Igaunijas, kurā bungas spēlē Rīgas bundziniece Tanya, publicē videoklipu dziesmai No God un izdod bezmaksas albumu.

No viena cilvēka mājas projekta, „Evestus” izaudzis līdz pilnvērtīgai grupai, kas ar koncertiem Rīgā viesojusies vismaz divas vai pat trīs reizes, to starpā, arī šogad „Klang” festivālā.

Grupas sastāvs nemainīgs – Evestus – vokāli, Tanya – bungas, John – ģitāra, Jan – bass.

Nupat grupa publiskojusi savu sesto ierakstu „No Good: Dissetcing Faith” ,kurā iekļuvuši galvenokārt retumi un remiksi no grupas pēdējā EP „No God” . Remiksus veidojuši igauņu jaunās paaudzes industriāļi „Freakangel”, angļu eksperimentālās mūzikas duets „”i!” , drumstep/noise mākslinieks „Chaos Royale” no Tokijas un paši „Evestus”. Grupu bieži vien salīdzina piesaucot „Nine Inch Niles” , „Marylin Manson” un „Prodigy” – tomēr, precīzu stilu, kādā muzicē „Evestus” pagaidām neviens vēl nav nodefinējis.

Albums pieejams bezmaksas ielādei: https://evestus.bandcamp.com/album/no-god-dissecting-faith-free-download

Kopā ar digitālo remiksu albumu, grupa publiskojusi provokatīvo videoklipu – „”No God” .

Klipu veidojusi grupas ilggadējā māksliniece Grete "Stitch" Laus. Jāatzīst, pateicoties viņai, grupas vizuālais tēls uz skatuves vienmēr paliek atmiņā, tas pats bilstams par grupas albumu noformējumiem un video klipiem.

Lasi vēl

Komentāri

Dethecrator 12.09.2014. 18:34
Is this the same band where their drummer Tatjana one day decided that she wants to be, finally, a real man? She started to eat male steroids and hormones, went to heavy weightlifter club? And today Tatjana is named Tatjānis!
Jaa, Fantaazieris, taa esmu es - Terminartors :D

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.