JAUNĀKIE IERAKSTI

Enhet piedāvā "Constrict The Brow"

Enhet 08.08.2013. 11:18
Augustā gaidāmo koncertu gaidās, Cēsu apvienība "Enhet" piedāvā jaunu dziesmu

Pēc aizvadītas atpūtas vairāku mēnešu garumā, "Enhet" atkal ceļ gaismā savus instrumentus, lai gatavotos diviem koncertiem augustā. 16. datumā "Enhet" Cēsu Fonoklubā dalīs skatuvi ar grupu "Kapakmens" un draugiem no Ungārijas - "Insane". Savukārt jau nākamajā nedēļā, 22. augustā, noslēgs vasaras koncertu sezonu klubā Route 66 (Sapņu fabrikā), kopā ar Somijas "Bill Skins Fifth" un pašmāju "Omertà", "Burned In Blizzard" un "Rise to the Bait". 


lejupielādē dziesmu šeit

Šī gada martā, sagaidot savu 12. dzimšanas dienu, "Enhet" prezentēja otro albumu "Keep It Clear", kurā iekļautas gan senākas, gan pavisam jaunas kompozīcijas, apkopojot muzikālu daudzveidību. Albums pašu improvizētā studijā ierakstīts 2012. gada pavasarī, dodoties uz mežu Kuldīgas rajonā, krietnā attālumā no civilizācijas, kur atmosfēriskā mierā un klusumā grupas dalībnieki dzīvojuši vairāk kā nedēļu.

Grupas ģitārists Aigars Māls pastāstīja: "albuma ierakstā ieguldījām daudz enerģijas un darba, tāpēc esam ļoti priecīgi pirmo reizi to aizvest arī līdz Rīgai. Tiesa, pagaidām to ir iespējams iegūt vien grupas koncertos, kas nav pārāk bieži, vai sazinoties ar mums personīgi. Uz albuma reklamēšanu un spamošanu neesam iespringuši, jo galvenokārt tas kalpo par nozīmīgu atskaites punktu pašiem sev, taču esam priecīgi par katru iespēju ar to dalīties."

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.