JAUNĀKIE IERAKSTI

Duets Tempus izdod debijas albumu

Tempus 14.04.2015. 13:45
Instrumentālās rokmūzikas duets „Tempus” ir priecīgs klausītājiem nodot savu debijas albumu „ The Future Is Not For Us To See”, kas sastāv no septiņiem skaņdarbiem.

„Tempus” pirmo koncertu nospēlēja 2014.gada sākumā. Ģitārists Nauris Zeltiņš ( ex-Arune) un bundzinieks Lauris Polis, atzīst, ka grupas sastāva paplašināšana ir joprojām aktuāla, taču vokāls jau no paša sākuma nav bijis apspriežama tēma:

„Vokāls mūs ierobežotu, jo skaņdarba struktūra tiktu pakļauta vokāla vajadzībām – ir pantiņš, piedziedājums, pantiņš, šādi veidojot stāstu. Un stāstam ir ievads, iztirzājums, kulminācija un nobeigums, un stāsta vidū ievadu ielikt būtu muļķīgi. Arī mēs stāstam instrumentālus stāstus. Tā kā mūsu dziesmām nav teksta, tāpēc svarīgu uzdevumu pilda dziesmu nosaukumi, kas atklāj to, ko mēs jūtam un kas mums ir svarīgi. Kā tos saprast? To izlemt varēs katrs pats.” – stāsta grupa.

Albums „The Future Is Not For Us To See” ierakstīts Kārļa Šteimaņa studijā KS records. To ir iespējams noklausīties un iegādāties tempuslv.bandcamp.com, bet par grupas aktualitātēm būs iespējams uzzināt Tempus facebook lapā.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.