JAUNĀKIE IERAKSTI

Duets „Hipstokrātija” izdod debijas mazalbumu „Brīnumzeme”

Hipstokrātija 04.08.2014. 10:46
Pašmāju progresīvā elektro-pop apvienība „Hipstokrātija” izdod debijas mazalbumu „Brīnumzeme”.

„Brīnumzeme” sevī ietver sešas kompozīcijas, kuras ieskaņotas dzimtajā valodā. Par skaņdarbu saturisko pusi grupas dalībnieki izsakās sekojoši: „Visām dziesmām tematiskās paralēles ir savelkamas par un ap Rīgu. Pretēji ierastajam, maksimāli centāmies likt uzsvaru uz vārdiem, tādējādi pievēršot sabiedrības uzmanību aktualitātēm un notikumiem, kurus ikdienā palaižam garām, vai klaji ignorējam. Jāuzsver arī fakts, ka dziesmās caur epitetiem un metaforām apdziedāta dažādu sabiedrības slāņu politiskā un sociālā atbildība.

Albums ir pieejams grupas Bandcamp lapā, kā arī drīzumā būs noklausāms un lejupielādējams lielākajās interneta mūzikas vietnēs Spotify un iTunes. Iepriekš solīto kaverversiju grupas dalībnieki pietaupīs albumam.

Muzikālajā projektā „Hipstokrātija” darbojās Kristaps Zirnis un Mārtiņš Strautiņš.

Vairāk par grupu: https://www.facebook.com/hipstokratija

 

Lasi vēl

Komentāri

tas ir nopietni?
ouu, alternative beidzot sāks kāpt ārā no pelēkās masas "stingri" pieņemtajiem vārda "alternative" rāmjiem, prieks. Sen biju gaidījis arī kādu elektroniskāku sadaļu portālā, citādi te pa rinķi vien gozējās pašmāju desmit zāģētāju vārdi. izaugsmi portālam :)

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.