JAUNĀKIE IERAKSTI

Dream For Eternity izdod debijas albumu

Daniēls Groza 21.01.2014. 17:23
Instrumentālā postroka grupa Dream For Eternity klausītājiem piedāvā debijas albumu „No Seniem Stāstiem”, kurā apkopotas sešas kompozīcijas un vienas dziesmas remix versija.

Dream For Eternity radusies Vidzemes mazpilsētā Smiltēnē 2010. gada sākumā. Gadu laikā izdoti vairāki singli, kā arī nospēlēti daudzi koncerti dažādās Latvijas vietās. Pēc piedzīvotajām sastāva maiņām un aptuveni gadu gara klusuma perioda, grupa piesaka sevi ar pirmo pilna garuma albumu "No seniem stāstiem," kas tika izdots 2013. gada decembrī.

Albums un dziesmas būs tuvas ikvienam, kas izbauda post rock mūzikas skanējumu, tajā pašā laikā grupa apvieno un iekļauj savās dziesmās smagnējas mūzikas tendences un idejas. 

Albuma ierakstā piedalījās Jānis Līdums (ģitāra, efekti) un Daniēls Groza (bungas, bass, balss), kā arī īpašie viesi – Zane Šturme (alts) un Monta Jurjāne (čells). Tas tapis studijā „Lauska”, Kaspara Barbala vadībā.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.