JAUNĀKIE IERAKSTI

Diāna Sus ierakstījusi dziesmu uz salas Daugavas vidū

Diāna Sus 17.10.2017. 16:45
Grupas "Sus Dungo" soliste un dziesmu autore Diāna Sus aranžējusi grupas Kaleo dziesmu "Save Yourself" , kas ierakstīta un uzfilmēta uz neapdzīvotas salas Daugavā.

"Kaleo ir iedvesmojoša islandiešu grupa, un šī dziesma mani īpaši aizkustināja, netīšām dzirdot radio, Reikjavīkā. Vēlējos radīt tādu aranžiju, kas būtu gan ar cieņu pret pašu dziesmu un tās autoru, gan tās oriģinālo video versiju dzīvajam ierakstam, kas filmēts uz ledāja Islandē. Recmore Media puiši bija gana traki, lai būtu ar mieru ierakstīt dzīvo skaņu Daugavas vidū," stāsta Diāna.

Gan video, gan skaņa ierakstīta šī gada vasarā, saullēktā ap 4:00 no rīta, piedaloties 16 cilvēku komandai. "Tas bija gan izaicinājums, gan piedzīvojums ar visu komandu doties nakts tumsā - vest ģeneratoru, kameras, instrumentus ar laivām, un noķert īso saullēkta brīdi."

Video tapis sadarbībā ar Recmore Media un režisori Līvu Vilnīti, kur galveno producēšanas darbu uzņēmies Matīss Kušķis, bet skaņas ierakstu un miksu - Ēriks Aišpurs.

Mūziķi:
Aranžija, balss, ģitāra - Diāna Sus
Čells - Erna Daugaviete
Bass - Līga Anževa
Bungas - Anneļi Arro

Video komanda: Eduars Laķis, Rihards Rudzis, Nauva Smith, Lūcija Rošāne
Par vizuālo tēlu parūpējusies stiliste Dana Stuce.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.