JAUNĀKIE IERAKSTI

Deftones publisko jauno singlu "Leathers" un info par jauno albumu

alternative.lv 20.09.2012. 01:07
Jaunais albums "KOI NO YOKAN" tiks izdots 12. novembrī (UK). Tikmēr varam noklausīties pirmo singlu no gaidāmā albuma.

Deftones tikko ir paziņojuši sava gaidāmā albuma tracklistu. "KOI NO YOKAN" būs jau septītais grupas albums, un sagaidāms, ka tas būs ieturēts līdzīgā stilā kā iepriekšējais ieraksts "Diamond Eyes". Kā saka pats Chino Moreno: "Tas nav super ātrs vai lēns ieraksts. Tas ir ļoti dinamisks. Viena no manām mīļākajām lietām Deftones ir dinamika mūzikā. Jā, mēs esam smaga grupa, bet mēs nespēlējam agresīvu mūziku, kas sit tev tieši sejā. Atsevišķos ierakstos ir agresija, bet tur arī ir ļoti daudz mierīgu un plūstošu elementu, kas rada kopējo skanējumu. Es uzskatu, ka jaunajā ierakstā mēs esam sasnieguši virsotni dinamikā tieši ar šiem diviem elementiem - ar neizsakāmu skaistumu un agresiju."

Chino arī sola, ka jaunajā albumā būs daudz skanējuma no visiem iepriekšējiem grupas ierakstiem, kas izklausās ļoti daudzsološi, ņemot vērā "Diamond Eyes" lieliskos panākumus.

Noklausies Deftones - Leathers

"KOI NO YOKAN" tracklist

 1. Poltergeist
 2. Romantic Dreams
 3. Leathers
 4. Swerve City
 5. Entombed
 6. Graphic Nature
 7. Tempest
 8. Gauze
 9. Rosemary
 10. Goon Squad
 11. What Happened To You?

Kā tev patīk jaunā dziesma? Vai jaunais Deftones albums varētu būt labākais no viņu ierakstiem? Izsakies komentāros!

Lasi vēl

Komentāri

Katamarans 20.09.2012. 13:26
Nu tehniskis tas pat nav pirmais singls.
nu kkā it kā ok, bet nez. jāiečeko viss.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.