JAUNĀKIE IERAKSTI

DCH izdod ceturto singlu Bezprāts, no gaidāmā albuma Mēness

DCH 28.10.2020. 11:19
Dead City Holidays (DCH) izdod dziesmu un video "Bezprāts" no drīzumā gaidāmā albuma.

“Bezprāts ir par ceļu, kas izvēlas, nevis kuru atrod. Par bezbailīgajiem un trakajiem, kuri nevienmēr pakļaujas noteikumiem,” skaidro grupa. “Par pieņemtu likteni, atmiņām un samierināšanos, neskatoties uz to, ka tas kā kompass, par spīti visam, turpina šūpot tālāk pasaules jūrā.”

Dead City holidays dalībniekiem 2018. gadā radās ideja, ka nepieciešamas ir pārmaiņas sakarā ar nelielo sastāvu maiņu, kur tā brīža bundzenieku Jāni Zariņu nomainīja Matīss Bērzs, kas sevi aizvein pierāda kā labu ritma turētāju, spēlējot kopā ar Fēliksu Ķiģeli. Tika pieacināts mākslinieks un operātors Oskars Lūsis, ar kuru kopā tika veidota jaunā identitāte, kas sevī ietvēra arī grupas nosaukuma izmaiņas. Sadarbībā ar Oskaru tika iemūžināti klipi visām paredzētajām albuma dziesmām un piedaloties dizainerei Sabine Ostrovskai, izstrādāts arī jauns logotips. Turpinot sadarbību ar inžinieri Kārli Šteinmani, tika realizēta iecere ierakstīt DCH pirmo lielizmēra albumu, tādā veidā sagatavojot materiālu publicitātes ciklam vairāk kā pusgada garumā.

Šobrīd jau ir zināms, ka grupa plāno izdot visa albuma dziesmām video versijas un diezgan droši apgalvo, ka albums iznāks pavisam drīz. 


Lasi vēl

Komentāri

Riekstiņš 28.10.2020. 20:17
Zvērīgi!
Muzons - gaumes lieta.
Bet relīze, nu čaļi!
Kāds logotips, kāda jaunā identitāte? Publicitātes ciklam? :D :D
Tas ir lasītājam vai, es nezinu, sponsoram rakstīts? Es ieteiktu kritiskāk izvērtēt info, ko sniedzat, un uzrakstīt pareizi cilvēku vārdus (Sabine Ostrovskai)
'lielizmēra albums' lmao
Kvalitatīvs ieraksts, izspēle un kompozīcija. Taču šaušalīgi nepatīk šis mūzikas stils, pieņemu, tā popsīguma dēļ. To each his own, would be my guess.
divas ģitāras un bass, bet skan tik pliki...

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.