JAUNĀKIE IERAKSTI

„Crow Mother” izaicina „nelabo”

Crow Mother 25.10.2013. 16:41
Pašmāju grupa „Crow Mother” laiž klajā singlu „White Devil” no gaidāmā debijas albuma „Changes”.

Crow Mother ir rokmūzikas apvienība no Rīgas, kas savu radošo darbību uzsāka 2012. gada nogalē. Šogad grupu bija iespējams redzēt un dzirdēt festivālos „LMT Summersound” un „Cita Vide”, kā arī tā sniedza koncertu Esplanādē, ”Rīga 2014” ietvaros. 

 „Šis laiks mums ir aktīvs un radošuma pilns, esam pabeiguši darbu pie debijas albuma un jau pavisam drīz gatavojamies to nodot mūsu klausītājiem”, informē grupas pārstāvis Jānis Andžāns.

Dziesma stāsta par cilvēka nonākšanu atkarību varā un cīņu ar tām.  Ieraksts tapis Kārļa Šteinmaņa studijā „KS Records”. Teksta un vizuālā noformējuma autors ir grupas ģitārists Jānis Andžāns.

Tuvākie grupas koncerti - 22.novembrī klubā „Melnā Piektdiena”, „Moka Metal Crew” un 23.novembrī „Latvijas 1. Rokkafejnīcā”

Lasi vēl

Komentāri

Šī ir, iespējams, neradošākā un garlaicīgākā LV grupa
Tipisks garlaicīga un neradoša latvieša komentārs
Tu, Tu man izrāvi vārdus no mutes :D :D
Apnīk šīs copy/paste grupas, tik atklausīta un neorģināla mūzika... drausmas, laikam tiešām Latvijā tikai katra desmitā grupa cenšas ko jaunu, interesantu un baudāmu radīt.
Dzirdēju šo bandu uz Rīga 2014 skatuves, viņi tak ir nolādēti labi, gičists ir no citas pasaules. Šī ir top blice Latvijā! IESAKU
Šitie aizies! Gabals ir ļoti labs, dažbrīd šķiet, ka Mails Kenedijs dzied. Metiniet džeki!!
patīk!
šitie nekur neaizies.. gan jau izjuks pēc laika, kā lielākā daļa šī stila grupas.
skaisti dzeki spej izdomat ari musdienigu skanejumu balstoties uz veco labo rock .
Wild un Blacksmith apvienošanās ir devusi augļus
Ar nepacietību gaidu albumu
Руслан 27.10.2013. 18:54
Хорошая музыка!
vini pasi? 28.10.2013. 14:11
sevi komente? alternative vispar labi ja 2 komentari pie viena raksta parasti :D
Ja vien runa nav par Faithful in Misfortune. Tad gan shit-storm mēdz ieskrieties līdz pat trijiem desmitiem. :D
Nosaukumi mainās, bet cilvēki un mūzika paliek uz vietas.Nekas tur jauns un nekur tas neaizies. Savam fanam paspēlēt forši, pāris koncerti nice place un rockcafe bet nekur arī tālāk. Būtu vismaz progresējuši, bet maļ to pašu ko iepriekšējās grupās mala.Nu izdos albumu. Nu un? Ko tālāk? Uztaisīs lame ass video pēc RnR standartiem. un viss. pēc 2 gadiem vairs nebūs. Piesārņojums ne grupa
RA --> Es 07.11.2013. 17:38
Tu laikam esi kāds latviešu Džastins Bībers ar veiksmīgu pop dziedātāja karjeru, izdevis vismaz 10 labus albumus un par šo naudu dzīvo tikko nopirktā mājā Mārupē. Tavas dziesmas ir visos radio topos un meitenes uz ielas izģērbjas tavā priekšā, ja vari šādi izteikties

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.