JAUNĀKIE IERAKSTI

Čipsis un Dullais izdod otro albumu Bravo!

Čipsis un Dullais 18.06.2020. 11:05
Jaunā viļņa šlāgergrupa “Čipsis un Dullais” klausītājiem piedāvā savu otro pilna garuma studijas albumu “Bravo!”.

“Bravo!” apkopotas 10 dziesmas, kas tapušas astoņu gadu laikā, un tajā iekļauti gan tādi skaņdarbi, kas iepriekš izskanējuši grupas koncertos, gan pavisam jaunas kompozīcijas. Albuma ieraksts tapis Valmierā, “Hodila Records” studijā, Ģirta “Lomika” Laumaņa un ilggadējā grupas producenta Kārļa Butina vadībā. Albumu izdod izdevniecība “Melo Records” un “Grautiņa ieraksti”.

  Grupapiedāvāja laikmetam atbilstošu albuma prezentāciju, proti, kopīgu albuma noklausīšanos. “Esam ļoti apmierinātu ar albuma skanējumu, ir izdevies notvert brīdi! Liels paldies skaņu māksliniekiem un producentiem Lomikam un Kārlim," par albumu publiskajā noklausīšanās raidījumā stāsta grupa. Raidījumu klausies šeit.
“Bravo!” pieejams vietnē bandcamp un populārākajos straumēšanas servisos, savukārt albuma prezentācijas un grupas 15. gadu jubilejas lielkoncerts notiks 18. septembrī koncertzālē “Tu jau zini kur”, piedaloties arī īpašajiem viesiem, ar ko grupai tās pastāvēšanas laikā izveidojusies sadarbība un tapuši kopīgi projekti.

Grupa “Čipsis un Dullais” 2012. gadā izdevusi studijas albumu “P.S. Es tevi mīlu”, regulāri uzstājas Latvijas klubos un festivālos, kā arī 2016. gadā saņēma “Alternative.lv” gada balvu kā “Alternatīvākā grupa”. 2019. gadā tapis arī pirmais grupas videoklips dziesmai “Neizmet sirdi”, kurā izmantoti kadri no Alises Zariņas filmas “Blakus”, bet tādas fanu iemīļotas dziesmas kā “Asaras” un “Kad meitene skumst” katra vietnē Youtube savākušas vairāk nekā 200 tūkstošu klausījumu.

Lasi vēl

Komentāri

Vai tā ir mūzika piedzērušajām meitenēm, vai nav?

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.