JAUNĀKIE IERAKSTI

Čipsis un Dullais izdod jaunu dziesmu un aicina fanus piedalīties klipa tapšanā

Čipsis un Dullais 24.04.2020. 12:55
Grupa “Čipsis un Dullais” piedāva dziesmu “Pašbūšana (Vēstules II)” un aicina fanus iesūtīt savus “pašbūšanas” video, kas tiks izmantoti oficiālajā dziesmas klipā.

Pašbūšana (Vēstules II) ir pirmais vēstnesis no drīzumā gaidāmā jaunā albuma, kurā būs 10 kompozīcijas – gan tādas, kas jau dzirdētas koncertos, gan pavisam jaunas.

“Šis ir tāds brīdis visu mūsu dzīvē, ko vēl ilgi atcerēsimies, tāpēc izmanto to. Šoreiz izkāpuši no savas komforta zonas un dziesmas panta tekstu daļēji vai pilnībā aizguvuši no interneta dzīlēm. Jaunā dziesma ir par aktuālo - mīlestību karantīnas laikā. Čipsis un Dullais dzied par dzīvi - tik smieklīgu un skumīgu, kāda tā ir,” stāsta grupas pārstāvji.

Kopā ar dziesmu grupa aicina fanus un atbalstītājus piedalīties dziesmas klipa tapšanā, iesūtot video ar telefona pārlūkošanu sev ērtā pozā vai īpaši drosmīgajiem – piedziedājuma iedziedāšanu skatoties tieši kamerā. Gatavais video jāiesūta grupas facebook lapā līdz 30. aprīlim.Fiziskā albuma prezentācijas koncerts ir pārcelts uz 18. septembri, taču internetā jaunā albuma prezentācija gaidāma jau drīzumā.  Dziesma “Pašbūšana (Vēstules II)” klausāma vietnē Youtube un  populārākajos straumēšanas servisos.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.