JAUNĀKIE IERAKSTI

Chained Bride laiž klajā singlu “Paper Man”

Chained Bride 23.03.2015. 09:45
Pašmāju alternatīvā roka pārstāvji Chained Bride laiž klajā pirmo singlu no grupas gaidāmā albuma “Violet”, kuru grupa plāno klausītājiem prezentēt 28.maijā Latvijas 1. rokkafejnīcā.

“Paper Man”, kā arī desmit citas kompozīcijas, būs atrodamas grupas debijas albumā “Violet”. Dziesma izvēlēta par pirmo singlu, jo vislabāk iezīmē gaidāmā albuma noskaņas.

“Dziesma stāsta par to, ka ikviens šajā pasaulē ir gan liels, gan tajā pašā laikā niecīgs. Nekas nav mūžīgs. Svarīgs ir tikai tas, ko mēs atstājam aiz sevis kā savu mantojumu,” tā par dziesmu saka grupas ģitārists Ritvars Šreibers, kurš dziesmu sarakstījis kopā ar vokālistu Miku Saulīti. “Mūsu katra pasaule ir tik liela, cik lielu to paši veidojam. Taču kā jau zinām, ne vienmēr visu varam ņemt savās rokās,” piebilst Miks.

Ieraksts tapis Mārupē, KS Records studijā sadarbojoties ar Kārli Šteinmani, ar kuru grupai izveidojusies lieliska sadarbība. Viņš arī dziesmu miksējis un māsterējis.

Singls būs pieejams plašākam klausītāju lokam grupas bandcamp profilā, kā arī vietnē Spotify, Amazon un citos e-veikalos.

Grupa Chained Bride savu darbību sākusi 2012.gada nogalē, kopā sanākot grupas ģitāristam Ritvaram Šreiberam un vokālistam Mikam Saulītim. Vēlāk grupai pievienojies tās tagadējais bundzinieks Viktors Cibuļskis. 2014. gada vasarā Chained Bride pievienojas basists Kristaps Ezeriņš, pazīstams arī kā Kris Pith, nomainot grupas pirmo basistu.

Chained Bride ir: Ritvars Šreibers (ģitāra), Miks Saulītis (vokāls), Viktors Cibuļskis (bungas), Kristaps Ezeriņš (bass)

Paldies Kārlim Šteinmanim par dalību ierakstā, Janetai Jumtiņai par grupas iemūžināšanu foto un video, kā arī Līgai Vītolai par dalību singla noformējumā.

Tuvākie gaidāmie koncerti: 28.maijs, Latvijas 1. rokkafejnīca, albuma “Violet” prezentācijas koncerts

Seko grupai sociālajos tīklos:
https://www.facebook.com/chainedbride
https://twitter.com/ChainedBride
https://www.draugiem.lv/chainedbride/

Lasi vēl

Komentāri

rabakjaga 23.03.2015. 12:24
Mūzika kruta, vokāls gan ne visai. piedziedājuma vēl ir ok, bet pantiņā gan tā skečīgi.
Ar ko šis roks alternatīvs?
Ron The Star 27.03.2015. 14:38
Atkal heiteri. :( Nu kāpēc šis saits ir pilns ar viņiem?
Es saku tā : Nav mans stils! Bet veči...Ir Labs darbs padrīts! Es pazīstu trīs cilvēkus no šīs grupas un zinu, ka viņi ir džeki kuri mīl mūziku un darīs to no sirds! Turās,veči! ;)

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.