JAUNĀKIE IERAKSTI

Cacophonics publicē dziesmu un video We Did Not Use It All

Cacophonics 06.05.2021. 10:28
Pašmāju rokgrupa “Cacophonics” piedāvā klausītājiem savu jaunāko dziesmu un video “We Did Not Use It All”.

“Gluži kā daudzām grupām, arī mums aizvadītais gads ir bijis liels izaicinājums - ļoti pietrūcis kopā būšanas, mēģinājumu, arī koncertēšanas un citu mūziķu koncertu apmeklēšanas. Tai pašā laikā tā ir bijusi laba iespēja nedaudz apstāties, izvērtēt pagātnes notikumus un lēmumus, lai turpmāk vairāk izmantotu tās iespējas, ko dzīve dod, kā arī novērtētu lietas, kas iepriekš likās pašsaprotamas,” saka dziesmas autors Ingus Sala.

Dziesma ierakstīta “No Fuss Audio” studijā Tukumā, un to miksējis “Cacophonics” bundzinieks Valērijs Černejs. Dziesmas mūzikas un teksta autors ir grupas vokālists un ģitārists Ingus Sala. Dziesmas videoklips uzņemts Tukuma pilsētas Kultūras namā, to filmējis un montējis Gints Sprēdis kopā ar grupas “Cacophonics” basistu Aivaru Daugavieti.

Dibināta 2002.gadā Cēsīs, grupa Cacophonics līdz šim izdevusi vienu pilna garuma albumu, divus minialbumus un septiņus singlus, kā arī koncertējusi visās Baltijas valstīs, Slovākijā, Ungārijā, Polijā un Krievijā.

 

Lasi vēl

Komentāri

Tētis ar diviem dēliem. Normāls kombo vizuāli. Tas kā pozitīvais elements. Mūzika gan nebaudāma. Bet, nu, tas vairāk, ē, žanra specifikas ietvaros
Forši, ka džeki turpina spēlēt. Arī neesmu žanra un angliskā piegājiena fans, bet novērtēju labu darbu un vēstījumu
Paldies par jaunām dziesmām un video. Joprojām uzlabo dienu 2000-tošo skaņas, bet arī mierīgie gabali silda.
Jeržābeks 30.05.2021. 21:55
Man arī ir tāds pats krekls.
Nu kur tādi sūdi cenšās... nav tak jēgas

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.