JAUNĀKIE IERAKSTI

Cacophonics izdod albumu un aicina uz tā prezentāciju

Cacophonics 07.05.2019. 08:40
Pop punk grupa "Cacophonics" laiž klajā jauno albumu "Fast Food Is 4 Slow People" un aicina klausītājus uz tā prezentācijas koncertu, kas norisināsies 10. maijā Latvijas 1. Rokkafejnīcā.

Albumā iekļautas 10 kompozīcijas, kas radušās ļoti dažādos laikos un ko sarakstījuši dažādi grupas dalībnieki, kā rezultātā, pēc dalībnieku domām, albums kopumā ir iznācis gana daudzveidīgs: “Lai gan albuma tapšana ilga veselus 4 gadus, tam ir arī sava gaišā puse – pateicoties dažādiem notikumiem un lietām, kas paralēli šai laikā mūs ietekmējušas, dziesmas iznākušas dažādākas. Savukārt albuma nosaukumu izdomājām ļoti vienkārši – par spīti tam, ka it kā iegūstam laiku uz fast food ēšanas rēķina, albumu tik un tā rakstām lēni, tāpēc arī nosaucām to par “Fast Food Is 4 Slow People”.

Grupas vokālists Ingus Sala stāsta: “Esam jaunajā albumā iekļāvuši mazliet no visiem stiliem, kādus klausāmies – ir gan ska un punk garā ieturēti gabali, gan arī postgrunge, alternative rock un elektroniskās mūzikas elementi. Tomēr vislielākais prieks ir par to, ka daudz no tām lietām, kuru realizācijai agrāk meklējām cilvēkus no malas, šoreiz esam izdarījuši pašu spēkiem. Piemēram, visu albumu samiksēja mūsu bundzinieks Valērijs Černejs un videomateriālus samontēja basists Aivars Daugavietis. Atšķirībā no iepriekšējiem ierakstiem, šai albumā esam visnotaļ daudz izmantojuši arī taustiņus un elektronikas efektus. Pirmo reizi arī kādā no mūsu ierakstiem būs dzirdama sievietes balss – sakām lielu paldies dziedātājai Guntai Menģelei, kas piedalījās dziesmas “Message in My Bottle Is a Suicide Note” ierakstā. Pateicamies arī Konstantinam Sedunovam, kurš radīja albuma vizuālo noformējumu. ”

Aprīļa sākumā “Cacophonics” iepazīstināja klausītājus ar plates atklāšanas kompozīciju "The Noble and Great", bet pirms nedēļas klajā nāca viena no diskā iekļautajām liriskākajām dziesmām - “Time”. Albuma prezentācijas koncertā 10. maijā Latvijas 1.Rokkafejnīcā grupa “Cacophonics” izpildīs visas jaunajā albumā iekļautās dziesmas, kā arī zināmākos skaņdarbus no iepriekšējiem ierakstiem.

Grupa "Cacophonics" dibināta 2002. gadā Cēsīs, līdz šim izdevusi 2 minialbumus, 6 singlus, kā arī nospēlējusi aptuveni 250 koncertus, ar tiem viesojoties arī abās pārējās Baltijas valstīs, Slovākijā, Ungārijā, Polijā un Krievijā. 

Vairāk par "Cacophonics" iespējams uzzināt grupas mājaslapā.

 

 

Lasi vēl

Komentāri

Labais! Ar atgriešanos!
Izsūtiet tik uz ārzemju leibliem ar!
Favorīts: Growing up Sucks Big Time
Kali Yuga 08.05.2019. 10:18
Nu te ir viss... āķi, modulācijas, balādes. Pietrūkst tikai oriģinalitāte un aktualitāte.
Kali Yuga - tā pat kā tavā komentārā :D
ahahahahaha! Vārds vietā!
Kali Yuga 16.05.2019. 15:42
Ahahahaha, jā puiši. Sadevāt man kārtīgi. Kultivēsim kopīgi klišejas un vienosimies priekā.
vārds vietā 03.10.2019. 00:37
parastais lv sūds, kura grupas dalībnieki ir tik troļļojami, ka izliekās par svešiniekiem komentāros. līmenis ir ļoti zems, nevaru izturēt.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

30.jūn
otrdiena

P.O.D.

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
20.aug
ceturtdiena

HED Pe (Usa) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
18.sep
piektdiena

Čipsis un Dullais lielkoncerts "Bravo!"

Tu jau zini Kur., Tallinas iela 10-3 Riga
Biļetes: ticketshop.lv
29.sep
otrdiena

The Hatters (RU) [Little Big Family]

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
9.okt
piektdiena

Clawfinger (Se) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv

FORUMS