JAUNĀKIE IERAKSTI

Blūzmenis Johhny B Beast izdod debijas albumu

Johnny B Beast 08.07.2015. 16:08
Pašmāju alternatīvā blūza ģitārists Johnny B Beast izdevis debijas albumu "Wildboars and Trains", ko šovasar prezentēs koncertos Latvijā un Polijā.

Albums ierakstīts 2014./2015. gadā, Valmierā, Hodila studijā, Ģirta Laumaņa (Lomix) vadībā. Ierakstā apkopotas 12 kompozīcijas - gan instrumentālas, gan ar vokāla partijām. Visus instrumentus - gan elektronisko, gan paštaisīto šaha dēlīša, akustisko ģitāru, kā arī bungas, ermoņikas un ukuleli iespēlējis pats Johnny B Beast. Albūma tematika ir visai plaša - apdziedātas Rīgas slavenās mežacūkas, blūza noskaņās ietērpts instrumentāls stāsts par Stāmerienes mazbānīti, izmantoti arī klasiskie blūza motīvi - stāsti par mīlestību, nodevību, un nāvi.

"Skaidrs, ka mūsdienās mūzika galvenokārt dzīvo virutālā vidē, taču man gribējās paveikto apkopot un izdot arī fiziskā formā, kaut vai, lai uzdāvinātu pāris tuviem draugiem, vai piedāvātu to pret ziedojumu apmainīt īsteniem melomāniem, kolekcionāriem. Kompaktdiski ir noiets etaps, savukārt plati iespiest ir dārgi, jāpsaūta visamz vairāki simti vienību, un jāgaida ilgs laiks," stāsta blūzmenis. Rezultātā nolemts piedāvāt pašgatavotu ierakstu USB formā, finiera kastītē, kopā ar 50g džina pudelīti, tūjas zariem, rokrakstā noformētu iepakojumu un visam pa virsu - vaska zīmogu.
 
 

Let me present you the limited edition of my album "Wild boars and Trains" in USB/booze/digipack. Contents: * USB...

Posted by Johnny B' Beast on Tuesday, July 7, 2015
 
Albums "Wildboars and Trains" pieejams interneta vidē - johnnybbeast.bandcamp.com, un guvis gan vietēja, gan starptautiska mēroga atpazīstamību. 
 
 
Johhny B Beast šovasar uzstāsties vienā no Eiropas vērienīgākajiem blūz festivāliem, Suwalki Blues Fest Polijā, Siguldas Blūza festivālā, kā arī RockUp festā Ikšķilē. Līdz šim aizvadīti vairāki koncerti krogos un festivālos gan dzimtenē, gan arī Itālijā un Igaunijā.
 

Lasi vēl

Komentāri

Sirmais gulbis 08.07.2015. 23:21
Usb interesanta pieeja, vienmēr var pārkopēt failus un izmantot kursadarbam :P
Domāju ka usb būs slēgts lai nevar veikt "pārrakstīšanu"
Sirmais gulbis 09.07.2015. 01:01
Mļe, tas jau būtu afigenna advancēti :D
Nu nekas advancēts jau tas nav.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.