JAUNĀKIE IERAKSTI

Bloody Heels izdod debijas albumu Through Mystery

Bloody Heels 22.05.2017. 12:24
Hārdroka grupa "Bloody Heels" nodod pilna garuma debijas albumu “Through Mystery”, kura prezentācijas koncerts notiks 27. maijā Latvijas 1. Rokkafejnīcā.

Bloody Heels savu darbību sāka 2012. gadā un līdz šim grupa ir izdevusi EP “Summer Nights”, divus videoklipus un koncertējusi dažādās vietās Latvijā un arī Eiropā. Februāra nogalē grupa izdeva singlu “Cheap Little Liar”, kas arī bija pirmais vēstnesis gaidāmajam albumam. Nu albums beidzot izdots - albuma digitālās kopijas ir iespējams iegādāties iTunes un Amazon.


 
"Principā, albumu rakstījām ilgi, un ir ieguldīts milzīgs darbs, lai dziesmas izklausītos tā, kā tām vajag izklausīties, tāpēc esam priecīgi, ka beidzot varam atrādīt tās plašākai publikai. Mūsuprāt, albums ir labi sabalansēts, ir gan smagākas un ātrākas dziesmas, gan lēnākas un melodiskākas. Nevar arī noliegt tās 80to gadu influences, bet tajā pat laikā, protams, tas ir mūsdienīgas rokmūzikas albums,” stāsta Bloody Heels. Albums ierakstīts “KS Records” Kārļa Šteinmaņa vadībā un “Jump Sound” Aigara Grāvera vadībā.Debijas albuma prezentācijas koncerts notiks 27. maijā Latvijas 1. Rokkafejnīcā. Koncertu atklās viesi no Somijas – hārdroka grupa Smokin’ Aces, kuri dodas savā pirmajā Baltijas valstu tūrē. Bloody Heels atrādīs jaunās, iepriekš nespēlētās dziesmas.
Sākums: 23:00
Ieeja bez maksas

Lasi vēl

Komentāri

Heh, viss, izņemot bērnišķo vokālu ar akcentu, ir labi dzirdēts astoņdesmito gadu albumos.
"Nevar arī noliegt tās 80to gadu influences, bet tajā pat laikā, protams, tas ir mūsdienīgas rokmūzikas albums"
Albumā nekur neatradu neko mūsdienīgu. Klips un skaņa - forši, kvalitatīvs astoņdesmito tribute, gan jau patiks cilvēkiem ar G'n'R krekliņiem, kas dzer tikai JD ar kolu, bet nav obligāti jāizliekas, ka radīts kas jauns, jo tiešām nav.
Pozitīvs 30.05.2017. 15:54
Jā - viss jaunais ir labi (labs) aizmirsts vecais. Un, ja šodien "izcelts saulītē" (gan klipā, gan albūmā) labā kvalitātē tas ir slavējami. Grupa ir jauna, ja tā turpinās strādāt (jo salīdzinoši ar iepriekšējo albūmu un klipu tā ir stipri augusi) tai viss vēl priekšā. Vēlu viņiem izturību uzklausot kritiku, jo muzicējot šādā stilā - tā noteikti būs.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.