JAUNĀKIE IERAKSTI

Beyond The Borders izdod jaunu albumu un plāno 2015. gada tūri

Beyond The Borders 12.03.2015. 11:09
Atzīmējot savu desmit gadu jubileju, digitālā hardcore grupa Beyond The Borders piedāvā jaunāko albumu “Я Один, Against The Machine”

Neskatoties uz to, ka grupas līderis Stasix (agrāk darbojies un spēlējis LV zināmās punk/hc grupās Neprodukts, Passive Voice, Bikes Against The Machine u.c.) jau vairāk kā 5 gadus pārcēlies ir uz Spāniju, turpina iet kādreiz Latvijā iesākto “Pretspara” ceļu, radot mūziku, spēlējot koncertus un minot velo pedāļus pretī sistēmai un nezināmajam. "Nebeidzamā cīņa pret sistēmu, kurā gribot/negribot mēs dzīvojam, kas ar saviem likumiem ierobežo mūsos brīvību, nav beigusies…", atklāj Stasix.

Jaunākos albumu šobrīd iespējams noklausīties speciālā online versijā, kurā līdzās mūzikai ir ļoti daudz lasāmā informācija.

Albuma dziesmu saraksts:

1. I Fell In Love With The Machine (5:10)
2. Электрошаман (2:55)
3. Цветы Нестандартной Красоты (2:00)
4. Наш Дом (2:19)
5. В Колонии Незаметно Строгого Режима (2:18)
6. Взорви Себя (3:47)
7. По Течению (2:38)
8. Vegan Повар! (1:36)
9. When I Move (2:19)
10. T-FX (2:56)

Albums vēlāk būs pieejams arī grupas Bandcamp profilā.

Šogad plānota ir arī labdarības tūre, kurā pieturvieta Augustā ir ieplānota arī Latvija. Vairāk informācija grupas mājaslapā.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.