JAUNĀKIE IERAKSTI

Basģitārists Dmitrijs Lisenko izdod albumu minimalist

Dmitrijs Lisenko 06.09.2017. 11:49
Dmitrijs Lisenko izdod albumu "minimalist, kurā apkopotas 10 dziesmas, kas ierakstītas tikai ar akustisko basģitāru.

Albumā ir ietvertas 10 kompozīcijas, kuras ir ierakstītas ar akustisko basģitāru. Vienā no albuma dziesmām piedalās zināmais amerikāņu basģitārists Michael Manring un viena dziesma ir no Dmitrija projekta Karmafree. 

"Minimālisms ir filosofija, kas aicina atbrīvot vietu svarīgākajām lietām dzīvē, atsakoties no visa nevajadzīgā, kas novērš no laimes.
Citiem vārdiem sakot: mazāk ir vairāk. Mūsdienu pasaulē cilvēkiem pieder tik daudz lietu, kuras netiek izmantotas. Tiek iztērēts pārlieku daudz priekš lietām, kuras nav nepieciešamas, turpinot pirkt bezgalīgā patērēšanas ciklā. Šāds dzīvesveids ne tikai ieved depresijā, bet arī tur mūžīgā slazdā," par albumu stāsta Dmitrijs, minimālisma filosofijas piekritējs un atzīst, ka dzīve kļūst vieglāka, baudāmāka un mierīgāka. Atbrīvošanās no nevajadzīgajām lietām dod vairāk brīvā laika un prāta skaidrības.

Albums to ataino - tas ir pilnībā ierakstīts tikai ar akustisko basģitāru, bez liekiem efektiem, cilpām un producēšanas. Albuma vāciņš ir ieturēts minimālisma stilā. 
Katrai dziesmai ir savs vēstījums un aprakstu par to var izlasīt zem katras dziesmas.


Albuma prezentācijas koncerts notiks ceturtdien, 7.septembrī bārā Tims Mints, Jāņa sētā 5, Rīgā. Ieeja ir bezmaksas, sākums 21:00.

Lasi vēl

Komentāri

Katamarans 06.09.2017. 15:53
Pirmais gabals ir visnotaļ interesants, noteikti noklausīšos arī pārējo.
Matt Klaviniuss 08.09.2017. 14:06
Super albums! interesanti klausīties un ļoti labi ierakstīts/apstrādāts. Lai vairāk tādu albumu nāk ārā un veiksmi Dmitrijam :)
prikoljna - pilniigi gribas uzmest 'amen beat' :)
Dmitrij, kaverus driikst taisiit ?
-msh paldies Ja, kaveru noteikti vari uztaisit

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.