JAUNĀKIE IERAKSTI

Baložu pilni pagalmi izdod jaunu albumu Uz karstām oglēm zem degošām zvaigznēm

Baložu pilni pagalmi 11.09.2020. 10:19
Jaunu albumu “Uz karstām oglēm zem degošām zvaigznēm” izdot grupa “Baložu Pilni Pagalmi” un aicina uz albuma atvēršanas svētkiem 17. septembrī peldošajā mākslas galerijā “Noass”

“Uz karstām oglēm zem degošām zvaigznēm” - ejot cauri trīspadsmit skaņdarbiem kopā ar to galvenajiem varoņiem, piedzīvojam viņu mulsumu, pārsteigumu, neizpratni, augošo izbrīnu, tad interesi un neaprakstāmo prieku, līdz visbeidzot caur skatieniem, pieskārieniem, vārdiem - saviem un citu cilvēku teiktajiem, nonākam klusa saviļņojuma epicentrā, lai piedzīvotu atkalredzēšanās faktu pašam ar sevi. Doriana Greja ģīmetne. Tikai otrādi. Lai sava sirdskambara krēslā ieraudzītu savu patieso ''seju'', ir jāmirst visam maldīgajam, nepatiesajam, izdomātajam, trūdošajam, notīramajam ''šajpus molberta''. Jaunajā albumā ir 12 skaņdarbi ar Māra Šverna tekstiem, kā arī viens ar Imanta Dakša vārdiem.

Bez grupas pamatkodola (Māris Šverns, Klāvs Lauls, Uldis Gedra) albuma ierakstā piedalījās arī viesmūziķi Marija Strapcāne (balss), Klāvs Kalnačs jeb Siensliens (balss), Elizabete Milta (kokle), Justīne Kuzņecova (flauta) un HK koris. Albuma dizainā tika izmantoti jaunās mākslinieces Elīzas Grīvas darbi.

Albums vinila plates un cd formātā pieejams lapā balozupilnipagalmi.bandcamp.com, Rīgas mūzikas ierakstu veikalos, bet digitāli -  mūzikas platformās "Spotify”, "iTunes”, "Deezer” u.c.. “Uz karstām oglēm zem degošām zvaigznēm" ir grupas divpadsmitais albums. Albumu ierakstīja un miksēja Mārtiņš Krastiņš un Ģirts Laumanis. Izdevējs: Naba Music.

Albuma jaunākajā singlā video versijā Kristīnes Ozoliņas zīmējumu iekustinājuši Aiga Diļevka un Zintis Sils.

Albuma atvēršanas koncertā 17. septembrī  “Noasā” ar solo priekšnesumu uzstāsies arī Siensliens, kurš piedalījās albuma ierakstā un iedziedāja vienu daļu dziesmas “Viņš”. Papildu informācija par albuma atklāšanas koncertu - Facebook.com lapā . Ieeja pasākumā ir bez maksas.

Vēl “Baložu Pilni Pagalmi” koncerti gaidāmi 12. septembrī Nemierfestā Rīgā, 19.septembrī Malā (Cēsīs), 24.septembrī Talinas ielas kvartālā Rīgā un 24.oktobrī Wiktorijā (Liepāja).

Lasi vēl

Komentāri

Edvīns Straume 14.09.2020. 02:12
Bezjēdzība un atražošana kur BPP un Šverns kārtējo reizi citē paši sevi. Lai jau strinkšķina un priecājās paši par sevi vien tālāk. Visa LV mūzika sastāv no veciem kraupainiem dinozauriem vai uz poda sēdošām jaunajām "dīvām."
Leģendāra grupa izklausās atguvusi iedvesmu. Jāiet uz končiem
Edvīn, klausies labāk Piškinu un nepiesienies nākotnes hipstermūzikai, ko vēlas meitenes!
koronas lāsts 10.10.2020. 16:18
Visa LV mūzika sastāv no veciem kraupainiem dinozauriem vai uz poda sēdošām jaunajām "dīvām."
--------------------------------------
un dīvānkritiķa, kuram ir viedoklis apdirst visus.
Edvīns Straume 10.10.2020. 22:13
Koronas lāsts - nevajag vispārināt - un lietot vārdus visus - šogad LV mūzikā ir bijušas lietas kas man ir patikušas kaut LV mūziku klausos un sekoju līdzi ļoti maz. Un kā tu zini ka man ir dīvāns? Varbūt man dīvāna nemaz nav. Bet tu jau esi no tiem indivīdiem kas visu par visiem zina labāk par viņiem pašiem.
Edvīns Straume 10.10.2020. 22:25
Šogad ir bijuši pat 3 labi albumi - Tesas jaunais, Pamirt un Saturn's Husk jaunais albums par kuru informāciju šajā lapelē nemaz neesmu manījis. Šeit jau cilvēkiem daudz svarīgāk šķiet apdirst viens otru komentāros kā klausīties un baudīt mūziku.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.