JAUNĀKIE IERAKSTI

B Optimist izdod minialbumu Kopā

B Optimist 26.10.2017. 10:15
Rokgrupa "B Optimist" publicē jauno 4 dziesmu minialbumu „Kopā”.

"EP" atrodamās dziesmas ierakstītas Valmierā pie Ģirta Laumaņa „Hodila records” studijā. Ierakstīja, miksēja un producēja Arnis Račinskis. Māsterēja Andis Ansons un Ģirts Laumanis. Mūzikas un teksta autori ir grupa "B Optimist". Albuma noformējums: Valters Levins.

Mini albumā iekļautās dziesmas caurvij vienots stāsts par satikšanos, ilgošanos, mirkļa izbaudīšanu, avantūrām un sevis piepildījumu. Katra dziesma veltīta kādai no šīm sajūtām un dzīves notikumiem.

Albums pieejams visos lielākajos mūzikas straumēšanas servisos.

 Dziesma „Atpakaļ mājās” no mini albuma:

 Grupa aicina uz tuvākajiem koncertiem:

28. oktobrī Valmierā, „Tautas Harmonijas Centrā”;

9. novembrī Mūzikas un Mākslas Festivālā „Bildes”, Spīķeru koncertzālē;

30. novembrī klubā „Omas Briljants”, Rīgā;

14. decembrī bārā „Tims Mints”, Rīgā;

30. decembrī Liepājā, klubā „Fontaine Palace”.


Rokgrupa B Optimist izveidota 2013. gada janvārī Ogres novadā, Suntažos. „B Optimist” spēlē enerģisku un emocionālu rokmūziku, liekot uzsvaru uz melodijām un dziesmu tekstiem latviešu valodā. Grupā spēlē brāļi Valters (balss, ģitāra) un Roberts (bungas), kā arī skolas biedri Linards (ģitāra) un Roberts (bass).

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.