JAUNĀKIE IERAKSTI

Art of Keeping Secret izdod albumu "Eleven Steps to the Sense"

AOKS 17.10.2014. 10:11
Pašmāju rokmūzikas apvienība laiž klajā debijas pilna garuma albumu "Eleven Steps to the Sense".

Art of Keeping Secrets ir rokmūzikas apvienība, kas radusies 2009. gada beigās, kopā sanākot dažāda rakstura un pieredžu mūziķiem, kas mūziku padara tik īpašu un patiesu. Dalībnieki ir spēlējuši un spēlē joprojām apvienībās „Cilvēks ar Putniņu”, „ak69”, „Audio Maize”, „Headshots”, „Sidemind” u.c., tajās gūstot neatsveramu pieredzi, ko komplektā ar svaigām idejām un vēlmi spēlēt kopā izmanto, lai radītu dziesmas, kuras pašiem sniedz lielu gandarījumu.

Debijas albumā „Eleven Steps to the Sense” ir iekļautas 11 kompozīcijas, kas piedāvā klausītājam ceļojumu cauri grupas radošajiem meklējumiem mūzikas skaņās, izgaršojot veikumu un emocionālo atdevi tajā, ko vīri dzīvajos koncertos dod auditorijai. Dziesmas ir jāuztver kā atsevišķi stāsti, gan biogrāfiski, gan utopiski un absolūti nereāli, gan senatnes vīzijas mūsdienu interpretācijā, gan arī reāli stāsti par reāliem cilvēkiem.

Albuma ieraksts tika veikts neierastos apstākļos Ādažos, improvizētā studijā privātmājā, kas piešķir visam dzīvīgāku skanējumu un patiesākus stāstus. Milzīgs devums kopējā skanējumā un ideoloģijā ir Germanam Skorim, kas Lietuvā un Latvijā pazīstams kā grupu IR un The Perfect Pill līderis. Albumu miksēja un māsterēja Kārlis Šteinmanis no KS Records. Vizuālā noformējuma autors ir Dmitrijs Frolovs.

Albuma atbalsta koncerti notiks Latvijas jaukākajos un spēcīgākajos rokmūzikas punktos – 17. oktobrī Jelgavas Melno Cepurīšu Balerijā, 25. oktobrī Daugavpilī, Artilērijas Pagrabos, 7. novembrī Cēsīs, Fonoklubā, 8. novembrī Rīgā, Latvijas 1. Rokkafejnīcā. Tūres turpinājums paredzēts Lietuvas klubos Liverpool Bar un Punto Jazz Palepes Viļņā un Kauņā, 21. un 22. novembrī. Atbalsta koncertos grupu atbalstīs dažādi muzikālie grupējumi, kas Art of KeepingSecrets ir iedvesmojuši, atbalstījuši, kas vienkārši ir labi cilvēki un lieliski mūziķi – The Factor , Gelousy, Monkey Tank no Lietuvas, Smelser no Slovākijas.

Albuma fiziskās un digitālās kopijas savā īpašumā varēs iegūt (sākot no 17.Oktobra) grupas koncertos, vai sazinoties ar grupu artofkeepingsecrets@gmail.com.

 

Lasi vēl

Komentāri

Kritiķis. 17.10.2014. 11:17
Vokāls labs, citādi bloody garlaicīgi un oldskūlīgi. Vāka noformējums tizls. Izmanots Sezāna rokraksta šrifts no kompānijas P22 - http://www.fonts.com/font/p22/p22-cezanne, varēja jau kaut ko tomēr oriģinālāku... bet lai veicas...
Fuck you haters! Fuck you lovers! Laba Mūzika ir tā, kas patīk :) Man patīk. Sick Man ir pasaules klases kompozīcija šajā žanrā. Būtu to izdevuši Poo Fighters, grieztos pa SWH.
kritikjis divi 17.10.2014. 21:39
Nu piesauci Foo Fighters. Vismaz esi dzirdējis? Šitais skan kā Pearl Jam pirms 20 gadiem... Lai gan viss jaunais esot labi aizmirsts vecais. Nekā laba te nav. Vienkārši vēl viena rokgrupa. No viendienīšu sērijas ar 100 faniem.
FF tikai bija kā piemērs. Par viendienītēm tikai labus vārdus, piemēram GnR. Jauno neskaitu par to pašu grupu. Ja grupa rada labu materiālu un beidzas, kas tur slikts? Un man patīk arī Pearl Jam. Koncerts šogad Stokholmā ir labākais, ko esmu redzējis. Mūzika ir mirklis un mūzika ir mūžība :) Tas kā kuram! Ja man patīk klausos, nepatīk neklausos. Piemēram nepatīk neviens Hard Core virziens, bet saprotu, kas pēc idejas tur patīk citiem. Un vai par labu Blues tie kam tas patīk, saka, ka tā ir kopēšana un oldschoolīgi? Tā ir žanra kanonu un standartu ievērošana savā pašizpausmē. Ja gribi Blues smacēt ar kardānu, dari tā un sauc par dziļo mākslu. Ja gribi to darīt ilgi un nebūt viendienītis, izdomā kā to pārvēst biznesā. Tiklīdz pārvērst biznesā, dziļā màksla beidzas un parādās sekotāji un slava. Un? Sekotājiem patīk un liekas tuvs Tavs mākslas veids un viņi sevi tajā atrod. Un ir laimīgi. Būtu priecājies un bijis laimīgs.
Izklausās,ka puiši tai ādažu mājā centušies netraucēt kaimiņus
Kritiķis 19.10.2014. 18:26
Vo vo. Tā uz pusslodzīti ....
Kritiķis 3 19.10.2014. 18:29
Bet nē... Pārdomāju visu teikto. Diska vāka dizains ir tizls. Sorry džeki. Pats nebūtu dizaineris ar 20 gadu stāžu, croši vien ka paklusētu. Lai veicas.
Interesents 20.10.2014. 10:06
Kritiķi vai tādā gadījumā var palūgt linku uz taviem radītajiem šedevriem šo 20 gadu garumā?! :)
Interesent, tev tiešām nav vajadzība redzēt kritiķa darbus. Tiešām.
Kritiķis.4. 21.10.2014. 12:08
Kāds tam sakars ar mani vai maniem darbiem? Pašā pirmajā postā jau uzrakstīju, ka lietot komerciālus šriftus un nesaspringt uz oriģināldizaina cd vāku ir diezgan skumji.... Tas ir tas, kas man nepatīk. Sorry. No offense.
Kritiķis un cik tu ņemtu par "originalu" dizainu? Vai tu saproti ka tagad albumus un dziesmas neviens neperk , viņi izlikti bezmaksas, muziķiem ir jaiegulda savu naudu ierakstā, mixingā, masteringā. Un cik daudz laika un energijas? Un ko viņi dabuj atpakaļ ? kritiku par dizainu :) smiekligi. Protams čali paši taisa vakus, lai iekonomet. Atdeve na ieguldita darba ir gandriz 0. Ja esi tik labs dizainiers tad palidz grupam ar savu meistaribu, nevis pazemo.
Kritiķis.5. 22.10.2014. 13:02
Mēģināšu paskaidrot vēlreiz, nevis "pazemot". Grupas nosaukumā izmantotais šrifts ir Pola Sezāna rokraksts, kompānijas P22 izstrādāts KOMERCIĀLS šrifts, uz kuru attiecas autortiesības. Cik daudz laika un enerģijas kompānija ir ieguldījusi šrifta izstrādē????? Un ko viņi saņem atpakaļ??? – Ceru ka grupa ir legāli nopirkusi/iegādājusies šo šriftu. Jā nē, tad zaglis ir un paliek zaglis.
sirmais gulbis 22.10.2014. 18:46
Kritiķi - es tavā vieta nekavējoši sazinātos ar Polu, un ziņotu par šo nežēlīgo noziegumu.. ā, jā, vienīgā problēma - viņš ir miris kādus 108 gadus.
kritikjis divi 22.10.2014. 21:33
Priekš kam... Vnk. Diska dizains ir haltūra ar acīmredzot interneta dzīlēs "atrastu" šriftu pielietojumu.
Ja čalis ar 20 gadu pieredzi katrreiz zīmē jaunu fontu, tad tas pretendē uz tādu mandeļu operēšana caur di**$u. Cita lieta, ja stāsts būtu par logotipu. tad vēl labais tonis ir (ja ņem gatavo fontu) vismaz transformēt vai papildināt ar kādu elementu.
Kopumā - ja noformējamais saturs ir 2 teikumi, bet katrs ir savā šriftā - tas vienmēr radīs nelielu konfliktu. Ja kāds no fontiem kaut kur atkārtotos - šī problēma atrisinātos. Bet tas nav nekas traģisks.
Haltūra te nav. Ir radīta noskaņa par diska saturu.
viss slikti 26.10.2014. 23:19
he he,cirks ar tiem komentāriem
Kritiķis.5. 28.10.2014. 08:57
Ir jau vesela kaudze fontu, kas ir pieejami brīvai/bezmaksas lietošanai. Tajā paša dafont.com kaut vai... Ņem un saliec uz vāciņa kaut vai 10 dažādus. Šo konkrēto https://www.myfonts.com/fonts/p22/cezanne/ (ieskatieties cenās) ir veidojusi P22 mākslinieku grupas skannējot Sezāna rokrakstu no oriģināliem, digitalizējot tos, labojot kerningus utt... nu ko es te stāstu. Pēc paša pieredze, lai izveidotu daudzmaz lietojamu fontu no rokraksta vienam cilvēkam ir vajadzīgs kāds mēnesis... Tāpēc arī uzskatu, ka ir lietas, ko labāk ir nopirkt, cienot citu cilvēku ieguldīto darbu. btw. autortiesības uz šo fontu nepieder Sezānam, bet kompānijai P22. Runa ir tikai un vienīgi par zagšanu.
Laba mūzika!!!
no viena pirdiena nemirst
Interesanta mūzika, sākumā padomāju ka kautkādi ārzemnieki. Respekts kungiem. Uz konci rokkafee aiziesu noteikti!
stulbie bāleliņi 31.10.2014. 10:22
Dahuja mums labu grupu! Nav te tie ārzemnieki vajadzīgi! Normāls muzons gadās reti, vai nu prot spēlēt un spēlē mēslu vai spēlē sūdīgi, bet labs stils.... šis liekas uuber muzons, nevaru teikt, ka tetovēšu šīs grupas nosaukumu uz krūtīm, bet Storyteller savā aipodaa ieriktēšu noteikti! aaa..eu idioti ejiet dirst ar saviem dizainiem.....
Misters Pīvijs 20.11.2014. 20:30
Nu var jau visu laiku blenzt uz to CD vāciņu,bet man svarīgāks ir saturs. Kvalitatīva mūzika, liels darbs ieguldīts, prieks klausīties, tā tik uz priekšu.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.