JAUNĀKIE IERAKSTI

Ar vairākām dziesmām sevi piesaka grupa Lisijs Biskvīts

Lisijs Biskvīts 12.06.2020. 11:15
Ar četrām jaunām dziesmām un vienu video sevi iepazīstina pankroka grupa "Lisijs Biskvīts".

"Lisijs biskvīts ir jaunveidojums Latvijas maznovērtētās mūzikas žanrā underground. Lielākoties ievērojot pankroka tradīcijas. Biskvīts veido skaņu debesskrāpjus, kurus klausoties rodas vēlme ar augsti paceltu dūri lēkāt pa pagraba telpām, koridoriem vai garlaicīgiem ofisiem un izolēt visu mietpilsonisko, un lieko no sabiedrības nogurušajām smadzenēm," par grupu stāsta tās pārstāvji.

Lisijs Biskvīts idejas autori ir Gvido Lasmanis (vokāls) un Andris Strods (ģitāra), bet vēlāk grupai pievienojās Kristaps Zabrovskis jeb Zapis (bungas), Oskars Bērziņš (vokāls), Oļegs Sorocins (bass), Reinis Bonus (ģitāra). Savu debijas koncertu grupa piedzīvoja bāra "Republika" dzimšanas dienā 2020.gada februārī.

LB izdevis 4 dziesmas, kas ierakstītas dzīvajā 'EventStudioLV", paldies Ērikam Anaitim par producēšanu. Pēdējais no tiem "Skaties man acīs" iemūžināts arī pašu Lisijs Biskvīts filmētajā video klipā. Visas dziesmas klausāmas grupas Youtube kanālā.

 

 

Lasi vēl

Komentāri

Palīgā!
Vairāk liepājroks, nevis pankroks.
skeptiķis 12.06.2020. 17:34
kāds vēl 2020. gadā klausās šādu muzonu?
Ložmetējkalns 16.06.2020. 23:42
Atļaušos nepiekrist, ka grupas muzicēšanas stils ir punkrock - Līksmā Masturbācija, Dilonis, Čapajevs Vagons - šamie labi zvetēja punk, kas bija tas bija. Piedziedājumi lipīgi, dziesmas kvalitatīvas.
Par liepājroku es nesauktu, noteikti nē, bet ja grupas mērķis bija teikties pēc punk skanējuma, kurš bija aktuāls 70tajos un 80tajos, tad tas izdevās godam.
Prieks, ka grupa ierakstījusies dzīvajā, to var arī just. Tie programētie un pārtaisnotie ieraksti, kas top šeit un citur pasaulē sāk jau nedaudz nogurdināt.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.