JAUNĀKIE IERAKSTI

Ar mini albumu Blue Fall sevi piesaka grupa Pacific K

Pacific K 13.04.2017. 12:44
"Pacific K" izdod debijas EP "Blue Fall" un videoklipu dziesmai "Solitude", kā arī aicina uz koncertu 20. aprīlī Kaņepes Kultūras centrā.

"Lai arī šķiet neprātīgi izdot rudenīgu noskaņu albumu laikā, kad cilvēki nepacietīgi gaida vasaru, skanējums ir ļoti piemērots naksnīgiem pārbraucieniem un vēlām nomoda stundām," saka grupas izveidotājs un kodols Kristaps Bedrītis. “Blue Fall” ietver sevī pārdomas un sajūtas par cilvēku, dabu, to mijiedarbību un savstarpēju cieņu. Pārkāpjot ierastās mini albuma robežas, skaņdarbi aizplūst tālāk par ‘3:30’ formātu un dod elpu stāstiem, kas neļaujas iegrožoties. 

Režisora Raita Ābeles veidotais video dziesmai “Solitude” iezīmē grūti tveramās robežas starp drosmi un bailēm, zaudējuma un atbildības sajūtu.

Pacific K kā jauns mūzikas projekts radies 2015. gada nogalē, kad mūziķim Kristapam Bedrītim, kurš koncertē kopš 2011. gada un ir izdevis solo mini albumu ‘Worlds Apart EP’, pievienojās domubiedri Nauris Babris (bungas), Rihards Lībietis (ģitāra) un Kristaps Grīnbergs (bass), lai turpinātu radīt jau daudz dziļāku un piesātinātāku skanējumu. 

2016. gadā grupa jau sniegusi vairākus koncertus Latvijā, ieskaitot uzstāšanos uz Positivus festivāla I Love You skatuves. Šobrīd grupai pievienojies basģitārists Toms Kursītis. Stilistiski Pacific K mūzika vieno gan akustiski meditatīvus, gan alternatīvās, indie un blūza mūzikas elementus un ir ietekmējusies no tādiem mūziķiem, kā Fink, Ben Howard, Nick Cave, Sigur Ros u.c.

"Blue Fall" ir ierakstījis Edgars Skrāģis, miksējis Arnis Račinskis, masterējis Mārtiņš Krastiņš. Tas ir pieejams lielākajās mūzikas straumēšanas vietnēs (Spotify, Apple Music, Deezer), kā arī grupas Bandcamp profilā. Albuma fiziskās kopijas pagaidām pieejamas koncertu laikā, 20. aprīļa vakarā albumu varēs iegādāties Kaņepes Kultūras centrā.

Lasi vēl

Komentāri

Vēēē. Varbūt kļūdos, bet labāk šiem neturpināt darboties.
Jā, Tu kļūdies, dzirdes invalīd.
Labi, tad tik turpinat tādā garā. Panākumi garantēti.
Mūzika atslodzei. Turklāt makten' kvalitatīvi.
Man patīk - skan ļoti labi!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.