JAUNĀKIE IERAKSTI

Ar koncertiem un ierakstu atgriežas IndyGo

Jānis Volkinšteins 02.09.2012. 15:39
Pēc garākas mierpilnas pauzes - atpūšoties no uzkrātā noguruma, kas ir neizbēgams rokenrola sejas ēnainās puses vaibsts, ar koncertiem un jauniem ierakstiem progresīvā roka grupa Indygo ir atpakaļ.

Tomēr laiks nav izsķiests, pavadot to aizdomīgos priekšpilsētu masāžas & SPA salonos. Kamēr minūšu un stundu ūdenskritums ir neapturami šļācies pār mūsu visu galvām, esam reti, bet kvalitatīvi meklējuši jaunas tēmas, jaunas skaņas un - arī verbālas idejas, kas raksturotu mūsu topošo albumu.

Skaņu studijas - un vēl nozīmīgāk - perfektā inženiera meklējumos novembrī "Sound Division Studiios", kopā ar skaņu inženieri Gati Zaķi ierakstījām dziesmu "Matchstick men", kas bija ceļa sākums trešās pakāpes tuvā kontakta meklējumos. Kontakts bija patīkams, tādēļ atgriezāmies turpat, lai ierakstītu "Minūtes un Stundas" un "Part of Me".

Pēdējām no minētajām dziesmām jau šoruden gaidāmi video. Savukārt decembrī - dodamies studijā rakstīt pilnu LP albumu.

Video no festivāla Fonofest: Matchstick Men

IndyGo Facebook lapa: facebook.com/indygoband 

Lasi vēl

Komentāri

LabaDabā šamējie bij super! :)
arī Fonofest bija gana labi ;] publika gan pašķidra, bet tas nemainīja "augšā" notiekošo

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.