JAUNĀKIE IERAKSTI

Ar EP ierakstu sevi piesaka grupa Dead City Holidays

Dead City Holidays 16.02.2016. 10:50
Ar dzīvā ieraksta EP albumu un dziesmas video sevi piesaka apvienība "Dead City Holidays".

Piecu pieredzējušo vīru apvienību Dead City Holidays veido Mārtiņš Leja (vokāls), Jānis Zariņš (bungas), Oskars Zariņš (ģitāra), Krists Kazaks (ģitāra), Kristaps Ezeriņš (bass). Grupa sevi varētu pieskaitīt pie vairākiem žanriem reizē, taču skanējums, ar bagātīgiem ģitāras elementiem un izteikti melodisku vokālu ir pievilcīgs ne tikai roka mūzikas kalējiem, bet arī popmūzikas cienītājiem.

2016. gada sākumā Dead City Holidays ierakstīja pirmās kompozīcijas dzīvajā izpildījumā. Visas dziesmas no Live Ep ir latviešu valodā, kuras var noklausīties šeit:

Dead City Holidays dziesmas Dialogs klips ir viens no piecu kompozīciju vizuālajiem risinājumiem, lai mūziku padarītu arī redzamu un varētu novērtēt, ne tikai to, kā tā skan dzīvajā izpildījumā, to arī redzēt.

 

Lasi vēl

Komentāri

Dziesmu teksti taisīti google tulkotājā?
Atgādina Twenty One Pilots logo
nu diemžēl runāt par LIVE ep video ir stipri pārspīlēti, jo Ģertrūdes ielas teātrī filmētais netika ierakstīts, un bildei ir piekabināta cita skaņa. Studijas. Bet tā - visu cieņu. Pokemonu metāls iet uz priekšu.
es gan no raksta sapratu, ka EP ir live.
Metalhead 16.02.2016. 13:41
Kāds metāls. Dons ar smagāku pavadījumu.
Beidziet visi d*rst. Vēlos dzirdēt jūsu pašu "garadarbus". Pie d*rsas - metāls, vai nemetāls. Būtu priecājušies, ka grupas turpina rasties un kaut ko darīt, lai izklaidētu jūsu pašu nemākulīgās pakaļas.
Par grupu - sastāvs zvaigžņots. :) Interesantas ģitāras partijas, bet no LP gaidu vairāk lipīguma. Šis pēc noklausīšanās atmiņā nepaliek. Uvažuha un turās!
Zolīds emo panks, metālistos klausīties vispār ir bezjēdzīgi, viņu viedoklis ir metaaals hurd durr tas nav metaals herp derp, ejiet jūs dirst un atverat acis. Es dievinu metālu, bet metālisti lūdzu sprāgstat lēnām nost un izmazgājat matus beidzot.
EsteKaste 16.02.2016. 18:57
Mūzika tiešām forša, atgādina nedaudz veco Ghiarta un pāris pirmās labās dziesmas no Pent-in dreams. Vokālu prasās savādāku un traucē frāzējumi lirikām. Tāda neliela putra. Bet tas jau tā tīri subjektīvi.
Puikas droši vien velējās radīt kaut ko oriģinālu, bet sanāca kā vienmēr copy/paste.
Kāpēc vokālists valkā kleitu?
Tagad tas ir modē.
sk8er4life 17.02.2016. 03:26
hmm..trūkst pautu.
Gan jau LP būs kruts.
Alternative jau uzreiz nenozīmē metāls.
Grupa izskatās kā turpinājums Pent in dreams, jo kādam laikam apnika būt Indygo ēnā un gribās pašam pazīmēties kameru priekšā. Ir cilvēki kuriem tomēr nevajag līst tur kur nevajag. Gan jau nopirks kā Indygo pāris rakstiņus Tvnetā un Delfos, LMK ieliks klipiņu un brīvbiļetes uz uz vasaras festiem garantētas. Urrā! Visas petenītes manas!
Te jau izskatās, ka arī paši grupas dalībnieki piekomentē :-) Bet kāpēc par LIVE ir jāsauc tas, kas nav LIVE?

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.