JAUNĀKIE IERAKSTI

Ar asinsdesu un "Inokentiju Mārplu" Latgales "Kapļi" prezentēs albumu

10.08.2015. 13:32
Grupa "Kapļi", kas sevi dēvē par poētiskā roka apvienību "Kapļi" izdod debijas albumu "Ašņa Dasys", ko prezentēs 21. augustā. "Esam lepni, ka varam pierādīt – pat tādā Dieva aizmirstā Latgales stūrī kā Bozovā var tapt kvalitatīva mūzika un ieraksti."

"No devītā augusta albums elektroniski pieejams mūzikas straumēšanas vietnēs, kā arī Soundcloud.com. Tuvāko nedēļu laikā albumu ar īpaši veidotu dizainu būs iespējams iegādāties arī CD formātā," portālu Alternative.lv informē grupas pārstāvji.

Jaunajā albumā „Ašņa Dasys” iekļautas 10 dziesmas. Kā saka paši apvienības dalībnieki – visas dziesmas būs par mīlestību, kaut arī lirikā parādās tādas tēmas kā reliģija, reģionālā ekonomika, emigrācija, nacionālais romantisms un citas. „Kapļi” par sevi saka, ka viņi ir poētiskā roka apvienība, kas nebaidās lietas saukt īstajā vārdā. Tieši saukt, ne dziedāt, jo solists priekšnesumos tā arī vairāk runā, ne dzied.

Albuma nosaukumu „Ašņa Dasys” apvienība skaidro līdzībās – asinsdesa ir tāds ēdiens, kuru katru dienu neēd, bet pasniedz vien svētku reizēs. Tāpat klausītāji tiek brīdināti, ka desās var gadīties arī pa kādam treknākam asins gabaliņam. Īpašo ēdienu – asinsdesu – būs iespēja pamēģināt arī albuma prezentācijas koncertā 21. augustā, 21:00 Latgales vēstniecības GORS jumta terasē. Koncertā viesi būs leģendārie Latvijas pankroka veterāni, grupa - "Inokentijs Mārpls". Prezentācijas laikā būs iespēja par īpašu cenu iegādāties Kapļu albumu CD formātā.

Poētiskā roka apvienības „Kapļi” sastāvs: Oskars Orlovs (Kapļu Kaplis), Arnis Slobožaņins (Kaplis–divrocis), Rasma Kulamova (klavieres), Andris Jurjāns (Jurjāns Bum-Bum), Juris Linužs (zemās frekvences), Aija Čoiča i Juoņs Noviks (piepūšamie instrumenti), Elgars Ludboržs (stīgu instrumenti).

Ierakstos, ka viesmuzikanti piedalījušies: Julien Dicharry (ģitāra, balss), Ēriks Zeps (akordeons), Madara Broliša (Vijole), David Whitlock (ģitāra)

Albums ierakstīts skaņu ierakstu studijā "Bozova". Ierakstu producents Arnis Slobožaņins, miksēja Armands Teilihs, māsteringu veica Nicolas Daves (Francija). Albuma dizainu vedoja Aivars Bulis. Zīmējumi - Oskars Orlovs, Aurēlija Rancāne.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

30.jūn
otrdiena

P.O.D.

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
20.aug
ceturtdiena

HED Pe (Usa) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
18.sep
piektdiena

Čipsis un Dullais lielkoncerts "Bravo!"

Tu jau zini Kur., Tallinas iela 10-3 Riga
Biļetes: ticketshop.lv
29.sep
otrdiena

The Hatters (RU) [Little Big Family]

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
9.okt
piektdiena

Clawfinger (Se) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv

FORUMS