JAUNĀKIE IERAKSTI

Apvienojas grupa Melanna un piedāvā jaunu dziesmu

Melanna 23.10.2014. 16:00
Pēc trīs gadu ilga klusuma, pilnā sastāvā kopā sanākusi grupa "Melanna". Apvienošanās iemesls ir jauna albuma rakstīšana, pie kura grupa strādājusi kopš pavasara.

Apvienojusies grupa "Melanna"
Pēc trīs gadu ilga klusuma, pilnā sastāvā kopā sanākusi grupa "Melanna". Apvienošanās iemesls ir jauna albuma rakstīšana, pie kura grupa strādājusi kopš pavasara. Šobrīd darbs pie albuma jau ir noslēdzies un 31.oktobrī tas tiks izdots ar nosaukumu "Tūkstoš laika joslu."
Simboliski albums iezīmē jaunu soli grupas darbībā un muzikālajā saturā, kam grupa likusi lielāko uzsvaru jaunajos ierakstos.

"Trīs gadi bija laiks, lai no jauna saprastu, ko mums nozīmē mūzika, tās radīšana, spēlēšana. Tā ir vieta, kur mēs varam būt mēs, izpaust sevi vienkārši un patiesi. Grupas radošais pārtraukums bija iespēja paraudzīties uz to no malas, novērtēt. Pa šo laiku jau bija sakrājušās jaunas idejas, kā rezultātā vienojāmies par albuma rakstīšanu. Vairākus mēnešus iedvesmas gaisotnē pavadījām Pļaviņās, mājas bēniņos rakstot, meklējot, klausoties. Un šķiet, ir izdevies gan atrast meklēto, gan pateikt sakāmo."

Šobrīd darbs pie albuma jau ir noslēdzies un 31.oktobrī tas tiks izdots ar nosaukumu "Tūkstoš laika joslu."

Gaidot jaunos ierakstus, publicējam pirmo no topošā albuma trīspadsmit fragmentiem - dziesmu, kuras vārdā nosaukts arī albums.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.