JAUNĀKIE IERAKSTI

aPēdājs izdod albumu un aicina uz atvēršanas koncertu

15.03.2018. 13:54
Pašmāju alternatīvā roka grupa "aPēdājs" pēc pauzes atgriežas ar jaunu albumu "Nāve pieskārās pārbaudīt pulsu".

“Nāve pieskārās pārbaudīt pulsu” ir grupas trešais albums ar 9 dziesmām latviešu valodā. Grupas iepriekšējais ieraksts “Sēras” izdots 2016. gadā. Šādā sastāvā grupa “aPēdājs” pastāv jau 10 gadus, kuru laikā arī izdoti visi 3 studijas albumi.

“Albums “Nāve pieskārās pārbaudīt pulsu” ir pilnīgi kaut kas cits un jauns no mūsu puses. Tas ir konceptuāls, bet tajā pašā laikā katrs var saprast un uztvert to pēc saviem ieskatiem. Mēs ļoti gribējām saglabāt savu netīro skanējumu un izklausās, ka tas ir izdevies. Papildus, dziesmu tekstiem būtu jārada ļoti drūma un neērta noskaņa. Tāds šobrīd ir aPēdājs”, tā paši grupas dalībnieki komentē savu veikumu.

“Nāve pieskārās pārbaudīt pulsu” prezentācijas koncerts notiks 23. martā Jelgavā, klubā “Melno Cepurīšu Balerija” .
Ieraksts tapis “Sounpark” studijā, kopā ar grupas ilggadējo cīņu biedru Māri Brensonu.
Albuma vāka dizains: Jānis Jēkabsons.
Grupas foto autors: Uģis Bičkovskis

Lasi vēl

Komentāri

Varēja vēl kaut kādus podagras foto uz vāka uzlikt, lai būtu pa īsto!
Diemžēl 15.03.2018. 22:38
Ir labs, dziesmas kārtīgā apēdāja stilā, bet kaut kas pietrūkst līdz "sēru" līmenim. Nezinu gan, kas tieši pietrūkst, jo muzikāli ir super, Lauris kā bundzinieks ir izcils un ģitāra arī iegriež pareizajās vietās.
Ir labs. Cerība bija sagaidīt skanējumu vēl labāku kā "sēras", bet šis tomēr vairāk atgādina pirmo albumu. Muzikāli vispār tuvojas grandu (ne pašmāju) līmenim.
Biju uz uzsildīto prezentāciju Nemierā, bet izskatās , ka Jelgavā gājis vēl trakāk :) youtube.com/rH_TGCtRJWU

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.