JAUNĀKIE IERAKSTI

Apēdājs izdod albumu Sēras

Apēdājs 03.05.2016. 16:49
Rokgrupa "Apēdājs" izdod otro studijas albumu "Sēras" un aicina uz tā atvēršanas svētkiem.

Rokgrupa „Apēdājs” izdod jaunu albumu „Sēras”. Albums ir grupas otrais studijas ieraksts, kurā ir apkopotas vienpadsmit dziesmas dzimtajā valodā.

„Cilvēki sēro par nāvi, salauztām attiecībām vai zaudētu nevainību. Apēdājs sēro par sagrozīto realitāti, propagandu un sabiedrības apziņas kropļošanu. Cilvēki piedzimst laimīgi, informācija „140 zīmēs” viņus padara viegli ievainojamus, un tas ir skumji” stāsta grupas līderis un dziesmu tekstu autors Artūrs Jakovļevs. Albumā iekļautās dziesmas muzikāli joprojām ir tumšās krāsās, nepiedāvājot kompromisus.

Albumu „Sēras” CD formātā „Apēdājs” klausītāju rokās nodod 4. maijā veikalā „Randoms” un jau 6. maijā aicina uz atvēršanas svētkiem Jelgavā „MC Balerijā”. Rīgā prezentācijas koncerts paredzēts 27. maijā klubā „Nabaklab”. Albums lejuplādei pieejams vietnē Bandcamp.

„Sēras” ierakstītas „Soundpark” studijā Māra Brensona vadībā.

Vāka dizains – Inga Lavrena

Grupas foto – Uģis Bičkovskis

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.