JAUNĀKIE IERAKSTI

Apēdājs ar dziesmu Piedodu Tev izziņo jaunu albumu

Apēdājs 04.04.2016. 12:04
Rokgrupa "Apēdājs" izdod jaunu dziesmu "Piedodu Tev" un piesaka otro studijas albumu.

Dziesma „Piedodu Tev” ir par iepriekšējās dienas bohēmas izraisīto komplikāciju buķeti. „Tās ir gan morālās, gan fiziskās paģiras, kad cilvēks nespēj savākt savu organimu vienā veselumā. „Piedodu Tev” ir kā grēku atlaišana, piedošana par izdarītajām lietām,” stāsta grupas līderis un dziesmas teksta autors Artūrs Jakovļevs.

Dziesmas iedziedāšana angļu valodā ir grupas atbilde uz nelatviešu klausītāju lūgumu vēlēties saprast, par ko dzied „Apēdājs”. Arī pašiem mūziķiem bijis interesanti pamēģināt ko jaunu. Dziesmas ieraksts veikts „Soundpark” studijā Māra Brensona vadībā. Dziesmas tekstu uz angļu valodu atdzejoja Jānis Holšteins-Upmanis. Dziesma lejuplādei pieejama grupas bandcamp profilā!

„Piedodu Tev” ir priekšvēstnesis no maija sākumā gaidāmā albuma „Sēras”, kura pirmais prezentācijas koncerts paredzēts 6. maijā Jelgavā „MC Balerijā”. Rīgā prezentācijas koncerts paredzēts 27. maijā klubā „Nabaklab”.

Lasi vēl

Komentāri

Atbilde tāda kodēta sanākusi :)
Gothic Lady 04.04.2016. 15:14
Superīgi, paldies Apēdāj! Tik sengaidīta prieka vēsts! Tiksimies Nabaklabā (man gan labāk patiktu MP klubā).
Gothic Lady 04.04.2016. 16:37
P.S. Vēlreiz paklausoties, sapratu, ka man angliskā versija patīk labāk, sevišķi piedziedājums sanācis vēl lipīgāks nekā latviski. :)

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.