JAUNĀKIE IERAKSTI

ak69 atgriežas un "gaida vasaru"

ak69 07.05.2018. 14:47
Rokgrupa "ak69"" izdod atgriešanās singlu "Gaidu vasaru" un gatavojas albuma gaidīšanas svētkiem.

Pēc pāris gadu pacietīgas klusēšanas rokgrupa ak69 laiž klajā atgriešanās singlu, kas spilgti raksturo grupas šī brīža noskaņojumu. Dziesmas sūtība un būtība ietverta nosaukumā – pēc neplānotas, taču vajadzīgas radošas un raibas pauzes grupas darbībā, ir notikušas izmaiņas sastāvā, attieksmē pret dzīvi un vērtībām. Ir atgriezusies apetīte spert zemes un sadot pa biksēm ziemai un pavasarim, kas spītīgi nedodas rokā! Gaidām vasaru, kā arī grupas 2. studijas albumu "Nepieradināti", kas pavisam drīz sasniegs klausītāju ausis.Ieraksts veikts “Unity Audio” studijā, Kārļa Šteinmaņa virsvadībā, procesu uzraudzīt palīdzēja arī Ritvars Šreibers, miksēja un māsterēja Kārlis Šteinmanis.

Grupas sastāvs – Oskars Mustermanis (balss, ģitāra), Jānis Hohbergs (ģitāra), Agnis Beitāns (basģitāra), Mārcis Pļaviņš (bungas)

Lasi vēl

Komentāri

NO KURIEneS TAD SHIE atgrieZAS??

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.