JAUNĀKIE IERAKSTI

A Farewell To Words izdod EP Matter Of Heart

A Farewell To Word 26.11.2018. 09:17
Instrumentālās mūzikas apvienība "A Farewell To Words" izdod otro ierakstu "Matter Of Heart".

A Farewell To Words ir instrumentālās mūzikas apvienība no Rīgas. Grupa savu skanējumu veido pamatā ietekmējoties no shoegaze, hardcore un post-metal mūzikas žanriem. Novembrī izdotais EP "Matter Of Heart" ir grupas otrais albums.

"Ieraksta nosaukums ir atsauce uz 1986. gada dokumentālo filmu par psihoanalītiķi Karlu Gustavu Jungu. Ierakstā tiek izmantoti filmas audio fragmenti, kuri cenšas vērst uzmanību uz psihes nozīmīgumu, proti, ir nepieciešams izvērtēt un analizēt savu rīcību, saprast, ka tā ir garīgās veselības atspulgs," par albumu stāsta grupa. Ieraksts savā skanējumā un atsaucēs stāsta arī par personības un psihes degradēšanu ar apreibinošām vielām, kuras dod tikai īsu atslodzi, taču ilgtermiņā nodara cilvēkam vēl lielāku postu.

EP tapis Valmierā, “Hodila Records” studijā. Ierakstu un tā apstrādi veicis Ģirts Laumanis, vāciņa foto autors – Toms Zauriņš.

Šobrīd ierakstu var klausīties un iegādāties Bandcamp, bet pavisam drīz tas būs pieejams arī citās platformās.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.