JAUNĀKIE IERAKSTI

A Farewell To Words izdod debijas EP

A Farewell To Words 25.09.2017. 09:14
Jaunā instrumentālā roka apvienība piedāvā klausītājiem savu debijas EP "Going Over the Top".

A Farewell To Words ir četru draugu instrumentālā roka apvienība no Rīgas. Savā skanējumā grupa ietver gan post-rokam raksturīgus, gan arī dažādus punk, hardcore un emo žanru elementus.

Pirmsākumi šim projektam meklējami 2014. gada rudenī, kad 2 grupas dalībnieki (Artjoms – bungas un Oskars – ģitāra), epizodiski kopā mēģināja, spēlējot savu dziesmu idejas, citu grupu "koverus" vai vienkārši improvizēja. 2016. gada sākumā tika nolemts šo projektu virzīt nopietnāk. Tika pieaicināts Mareks (basģitāra) un attīstītas esošās idejas, kā arī veidotas jaunas, tika ieguldīti līdzekļi labākas aparatūras un instrumentu iegādei un virzība uz pirmā nopietnā ieraksta veikšanu. 2017. gada vasarā grupai pievienojas Miķelis (ģitāra).

2017. gada septembrī tiek izdots grupas pirmais EP ar nosaukumu "Going Over the Top". Par EP nosaukumu izvēlēta frāze, kas tika lietota pirmā pasaules kara laikā un nozīmēja kareivju došanos kaujas laukā pretī nezināmajam. Tajā ir iekļauti divi pamatskaņdarbi un starpspēle. Ieraksts tapis Valmierā, ierakstu studijā "Hodila Records", to ierakstījis un māsterējis Ģirts Laumanis. Albuma vāka bildi fotogrāfēja Toms Zauriņš.

Ierakstu var noklausīties un iegādāties grupas bandcamp profilā.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.