INTERVIJAS

8 jautājumi: Deniss Denisenko - Sanctimony

Jānis Sildniks
JĀNIS SILDNIKS 11.10.2012. 14:51
Latvijas alternatīvā skatuve ir bagāta ar kvalitatīvām metāla grupām un mūziķiem, kuri tās veido, tāpēc Alternative.lv centīsies regulāri piedāvāt kādu interesantu ekspress interviju.

Pirmais mūsu uzmanības lokā nonāca grupu Sanctimony, Preternatural un Trendkill Method basģitārists Deniss Denisenko. 

Kā nonāci līdz muzicēšanai un kāpēc tieši basģitāra? Ja nespēlētu basģitāru, kuru instrumentu Tu izvēlētos?

Muzicēt sāku agrā bērnībā, kad ar āmuru un skrūvgriezi un visādiem citiem līdzīgiem priekšmetiem sāku regulāri dauzīt mēbeles, imitējot bungas dažādas mūzikas pavadījumā. Tā bija mana pirmā saskarsme ar ritmu un ‘smago metālu’. Senči gan, maigi sakot, par to īpaši priecīgi nebija. Tad nāca mūzikas skola, kur es močīju akordeonu un akustisko ģitāru. Basģitāra nāca padsmitnieka gados un, protams, tāpēc, ka tas bija mans sapņu instruments, nevis tāpēc, ka grupai bija vajadzīgs basģitārists.

Tā nopietni instrumentu sāku izprast un izbaudīt daudz vēlāk.

Kas koncertēšanā Tev patīk visvairāk, kas – vismazāk?

Koncertos visvairāk patīk atslēgšanās no realitātes – atslēdzu durvis emocijām, lidoju savā ugārā... Kā teikt – atstāju jumtu backsteidžā. Tās sajūtas nav aizvietojamas, no tām man ir izveidojusies atkarība! Vismazāk patīk, ja sanāk spēlēt headlaineros no rīta – tā gan sen nav gadījies, bet forši tas nav.

Ar kuru grupu (protams, izņemot savu) Tu visvairāk vēlētos padžemot?

Ar daudzām tāpēc labāk nesākšu skaitīt bezgalīgo sarakstu  Pietiks, ka ar tevi gribu kādu songu uzpēlēt! :)

Kuri mūziķi tevi ir iespaidojuši visvairāk; vai vari īpaši izcelt kāda pašmāju mūziķa/grupas ietekmi uz Tavu radošo attīstību?

Esmu gājis daudzām cauri un ir bijuši vairāki posmi, kuros mani elki bija Jaco Pastorius, John Patituchi, Steve DiGiorgio, Alex Webster, Steve Harris, Billy Sheehan, Stu Hamm un vēl daudzi citi mākslinieki, kuri noteikti atstāja manā sienā savu ķieģelīti.

No pašmāju monstriem, kuri mani ietekmēja, noteikti jāizceļ Sergejs no Neglected Fields un Muravejs, kuri patiesība bija mani pasniedzēji un kuriem esmu bezgalīgi pateicīgs!

Kāds ir bijis dīvainākais atgadījums koncerta laikā, kas visspilgtāk palicis atmiņā?

Koncerta sākumu atceros, beigas vairs nē – tas bija mana pirmā uzstāšanās ar Sanctimony Igaunijā – dīvaināk vairs nevar būt. Drink and rock'n'roll!

Kas ir pēdējais, kas skanējis tavā mūzikas atskaņotājā? Ko klausies ikdienā?

Death Destruction (video skat. zemāk), apvienība no Zviedrijas, pēdēja laikā viena no manām mīļākajām bandām. Vispār ikdienā patīk daudzpusīga mūzika – man nav robežu!

Kādas ir Tavas superspējas?

Redzu cauri sienam un māku pārvietoties laikā!!!! Ja nopietni, tad neesmu par to domājis – laikam man tādu nav! ...damn

Kāds būs pirmais komentārs zem šīs intervijas?

Nu galvenais, lai nebūtu tvnet komentāru stilā!

Vēlies ieteikt nākošo mūziķi vai savu jautājumu?
Atstāj to komentāros!

Lasi vēl

Komentāri

Deniss \m/
Pilnīgi noteikti viens no labākajiem basistiem, kādu zinu :)
Keep on rockin' vecīt :)
Denisa vēlme piepildījās - pirmais komentārs tiešām nav tipisks TVNET'am :D
Pandemona 11.10.2012. 15:39
Intervija forša, tomēr varbūt varētu noņemt tos smaidiņus u.c. apliecinājumus tam, ka šī nav bijusi klātienes intervija?
Ir OK.
MārcisŠ 11.10.2012. 18:03
Vairāk intervijas ar cilvēkiem no kuriem daudz ko mācīties! :)
es piekritu Pandemonaaaaaaaaam
DENISS ,,pļāpā par lietu.........labz un pozitīvs...CEPUR NOST!!
Atradies jaunatnes līderis, to tik zina, kā dzert, ugārīt, raut jumtus nost, taisīt troksni un vēl citus vilkt iekšā tajā visā! Kur skatās Drošības policija?
Kārtējais smagais rokeris kuram noteikti ir jau sakāpis galvā augstāk par debesīm. Pilnīgi pretīgi metās no mūsu "zelta jaunatnes". Gan jau "basists" pēc diviem gadiem ar visu savu sanctimony būs pārdzēries..
bet ja nopietni, tad sasodīti forša intervija! Turies!! ;)

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.