ZIŅAS

Zunda dārzā notiks Melnās nakts koncerts

Melnā nakts 06.09.2017. 08:30
9. septembrī radošajā teritorijā "Zunda dārzs" notiks koncerts “Melnā Nakts” ar grupu "Rebel Riot", "Omertà", "Bloody Heels" un "Velnezers" piedalīšanos.

Pasākumu organizē grupas Rebel Riot un Omertà ar mērķi atzīmēt tumšo vakaru iestāšanos un Rebel Riot 10 gadu jubileju ar kārtīgu “underground” ballīti. Par koncerta dalībniekiem apzināti izvēlēti dažādi alternatīvo mūzikas žanru pārstāvji – sākot no Experimetal Black Metal, līdz pat Glam Metal un Progresīvajam rokam, lai sniegtu klausītājam plašāku ieskatu Latvijas pagrīdes mūzikas scēnā.

Rebel Riot, kuri pagājušā gada nogalē izdevuši trešo studijas albumu “The Good, The Bad And The Heavy”, šogad svin savu 10 gadu pastāvēšanas jubileju. Kopš dibināšas grupa ir sniegusi vairākus simtus koncertu Baltijas valstīs, Somijā un Balkrievijā, kā arī guvusi atzinību dažādos konkursos.

Agresīvi ģitāras rifi, spēcīgas basa līnijas un transcedentāli bungu ritmi - tā ir Omertà. Instrumentāls progresīvā roka trio. Neskatoties uz klusēšanas likumu, sajūtu vibrācijas un spēks tiek nodots bez vārdiem atstājot telpu klausītāju iztēlei. Viss ģeniālais ir rodams vienkāršībā.


 

Bloody Heels savu darbību sāka 2014. gadā un līdz šim grupa ir izdevusi EP “Summer Nights”, divus videoklipus un koncertējusi dažādās vietās Latvijā un arī Eiropā. Februāra nogalē grupa izdeva singlu “Cheap Little Liar”, kuram 20. Maijā sekoja ilgi gaidītais debijas, pilna garuma albums “Through Mystery”.

„Velnezers” ir jauna pašmāju smagās mūzikas grupa, kuru vairāki mūzikas apskatnieki novērtējuši atzinīgi un nodēvējuši par „jaunās paaudzes black metal grupu”, atzīstot, ka reti gadās dzirdēt gados jaunus mūziķus radām ko patiesi kvalitatīvu un varētu teikt, ka Latvijas smagās mūzikas skatuvei netipisku. Apvienība sākās kā viena dalībnieka projekts, taču drīz vien izveidojās pat pastāvīgu kolektīvu. Pagājušajā gadā Velnezers izdeva albumu “Pagātnes raktuves”


Ieeja: piesakoties Facebook pasākuma lapā 3 EUR, pasākuma dienā pie ieejas 5 EUR.

 

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.